0

Відкладені товари

Силіконові герметики

Сортування:
На сторінку:

Силіконові і акрилові герметики: санітарні, будівельні та багатоцільові. Нейтральні або з кислотним затвердінням. Швидко висихають, під фарбування, зі стійкістю до цвілі.

Силіконовий герметик - що це і які переваги використання

Герметик силіконовий набув широкого поширення в сфері надання будівельних і ремонтних послуг. В основі матеріалу закладені органічні речовини з кремнієвої складової. Силіконовий герметик являє собою в'язку масу, після взаємодії з каталізатором (наприклад вологе повітря та кисень), його консистенція швидко твердне. У будівельно-ремонтних роботах матеріал застосовується для заповнення швів і тріщин, з'єднання стиків або двох прилеглих поверхонь. Герметик силіконовий володіє наступними перевагами:

 1. Еластичність. При затвердінні утворює міцну плівку, стійку до вібрацій, механічного впливу і розтягування на розрив;
 2. Міцність. Витримує температурні перепади, дію ультрафіолетового випромінювання і хімічних реагентів;
 3. Хороша адгезія з усіма видами поверхонь;
 4. Силіконовий герметик має високу стійкість до впливу вологи;
 5. Довговічність матеріалу становить не менше 20 років.

 

В яких випадках актуально купити силіконові герметики?

Практично будь-який вид будівельних і ремонтних робіт, може зажадати використання певного виду матеріалу для герметизації швів і з'єднань. Силікон герметик зокрема необхідний для герметичної обробки швів близько дверних і віконних прорізів, каналів прокладки кабелів і з'єднання різних типів стиків.

Також існує спеціалізований силіконовий герметик, наприклад, призначений виключно для зовнішнього застосування на фасадах будівель або з'єднання окремих частин каміна (чавунна топка відливається з декількох окремих частин, а потім з'єднується болтовим з'єднанням і герметиком). Технічний процес виробництва не належить до найскладніших серед герметиків, тому ціна на силіконовий герметик вважається прийнятною, вона буде доступною більшості потенційних покупців.

 

Обмеження в застосуванні силікону

Силіконовий герметик характеризується як кислотна або нейтральна речовина, тому існує ймовірність вступу в реакцію з іншими матеріалами. На підставі наведених якостей продукту, його не рекомендують використовувати в наступних ситуаціях:

 1. Силіконовий герметик водостійкий не завжди підходить для з'єднання металу, мармурових поверхонь, ПВХ і поліетиленових основ (може відбутися взаємодія активних речовин);
 2. Навіть в затверділому стані матеріал має високу вразливість до дії лужних складів, які присутні в більшості будівельних сумішей на цементній основі;
 3. У разі окислення, білий силікон почне змінювати свій колір, що негативно вплине на загальний зовнішній вигляд виробу.

Незважаючи на наведені обмеження, силікон прозорий користується завидною популярністю і масою позитивних відгуків від покупців, котрі гідно оцінили його основні якості. Такі характеристики як міцність, водовідштовхувальні властивості і тривала експлуатація матеріалу, повністю перекривають існуючі недоліки.

Також слід зазначити таку перевагу як доступна ціна на силіконовий водостійкий герметик, вона дозволяє купувати матеріал без особливих витрат для бюджету. Герметичні пасти продаються практично в будь-якому будівельному магазині, а в разі потреби придбати значну кількість матеріалу, буде актуальним подумати про його покупку в інтернет-магазині.

 

Герметик сантехнічний - різновид і сфера застосування

Матеріал використовують для герметизації і забезпечення безперебійної роботи водопровідних і каналізаційних труб, а також усунення течі в місцях стиків і з'єднань. Для безперебійної подачі води в багатоквартирних будинках використовують підвищений тиск середовища у водопроводі.

Такий підхід є справжнім випробуванням для всіх "слабких" місць скруток і з'єднань. Силікон сантехнічний виготовляється з додаванням додаткових компонентів з метою додання матеріалу пастоподібної консистенції. У санітарний силікон входять наступні категорії речовин:

 1. Фунгіциди - перешкоджають утворенню грибка і цвілі в уразливих місцях з'єднання;
 2. Органічні добавки - знижують коефіцієнт в'язкості і покращують зчеплення матеріалу;
 3. Механічні компоненти - збільшують показник зчеплення герметика сантехнічного з оброблюваною поверхнею.

Силікон санітарний дозволяє здійснити дизайнерський ремонт в приміщенні в єдиному стилістичному напрямку. Для матеріалу, властива різноманітна колірна гамма відтінків, що досягається за рахунок додавання в нього спеціальних фарбувальних компонентів. Силіконовий герметик для ванної володіє ще однією оригінальною якістю - його можна зберігати тривалий час. Для недопущення його засихання в тубі, слід просто герметично закрити отвір.

 

З якими матеріалами не слід використовувати санітарний силікон?

Серед сантехнічного обладнання використовуються матеріали, з якими герметик для ванної може не бути таким ефективним як інші види герметиків. До таких герметиків можна віднести поліетилен і поліпропілен, а також перед нанесенням на полікарбонат необхідно впевнитись в ефективності силкону на окремій малій ділянці матеріалу. Використання силікону з цинком, міддю і свинцем можуть викликати виділення токсичних випарів і привести до отруєння організму, тому продукція компанії Бостік (Bostik) не містить даних елементів (див. сторінку товару).

Ціна на силіконовий герметик водостійкий цілком прийнятна, покупка не буде витратною, а отриманий результат цілком виправдає вкладені кошти. Герметик для ванної випускається в різних різновидах, завжди можна підібрати найбільш прийнятний варіант для проведення ремонтних робіт в приміщенні.

 

Універсальний силіконовий герметик - сфера застосування

Силікон універсальний - це однокомпонентний вид герметика, що володіє високою еластичністю, хімічною інертністю і стійкістю до ультрафіолетового впливу. Також герметик силіконовий універсальний відрізняється стійкістю до утворення грибка і цвілі, не містить шкідливих для здоров'я і токсичних розчинників. Область застосування універсального герметика досить різноманітна:

 1. Герметизація і склеювання конструкцій промислового, побутового та будівельного призначення;
 2. Універсальний герметик застосуємо для робіт з обклеювання, обробки швів у віконних і дверних блоках;
 3. Матеріал можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю повітря (ванні кімнати, басейни, резервуари з водою, душові кабіни);
 4. Герметик силіконовий універсальний підходить для з'єднання вузлів і швів з підвищеною рухливістю.

Перед нанесенням універсального прозорого силікону, поверхню слід очистити від пилу, бруду і залишків жиру. Для глибоких швів слід поєднувати матеріал з ущільнювальним шнуром. Для запобігання забруднення універсального силіконового герметика, краї обробки варто обклеїти малярською стрічкою до моменту затвердіння матеріалу.

 

В яких випадках актуально купити будівельний силікон?

Будівництво - це одна з основних сфер застосування клеючих і герметизуючих засобів для герметизації швів. Залежно від сфери застосування, силікон будівельний можна розділити на водостійкий і не водостійкий герметик.

Останній варіант більше підходить для герметизації щілин у віконних рамах і дверних блоків, монтажі плінтусів і ремонті меблів. Також будівельний силікон ефективно працює в місцях з'єднання цегляної кладки і бетонної плити. Водостійкий матеріал має велику сферу застосування, він використовується практично скрізь, де можливий контакт з водою.

Силікон будівельний відрізняє висока ступінь експлуатаційної надійності і довговічності, він легко переносить механічні та температурні навантаження. Ціна на будівельний силікон порівняно невисока, а ось ефективність використання матеріалу, цілком заслуговує на увагу потенційних покупців.