0

Відкладені товари

Видаляємо плісняву

_plesen1

У будь-якому будинку або квартирі, будь то стара хрущовка або новобудова, може бути висока вологість і вогкість. Залежить це все не тільки від якості будівництва, а й від якості застосовуваних в будівництві матеріалів, якості робіт, місця розташування будинку, сторони будинку (сонячна або північна) і т.д. Факторів і причин маса, які призводять до утворення грибка і плісняви. З цим потрібно боротися.

Плісняву потрібно видаляти, як тільки її помітили або під час ремонту, щоб уникнути її появи в майбутньому. Для початку бажано дістатися до місця, де пліснява утворюється, а не видаляти її з поверхні. Видалення цвілі з поверхні призведе тільки до тимчасового ефекту. Щоб домогтися повного знищення плісняви потрібно виконати 2 умови. Про першу умову вже говорили - дістатися до основи, до джерела. Друга ж умова - позбутися від джерела утворення плісняви (висока вологість, вогкість, неутеплений зовнішній кут будинку).

Ну і найголовніше, чим же все таки видалити саму плісняву, коли ми до неї добралися і вже знайшли її джерело.

Ми пропонуємо відразу комплекс засобів як для видалення плісняви, так і для захисту, в разі неповного видалення джерела або для впевненості, що пліснява більше не утворюється.

Glutoclean Засіб для видалення плісняви з хлором відмінно і швидко видалить плісняву практично з будь-якої поверхні. Бажано не застосовувати його на поверхнях, нестійких до дії хлору, і в дитячих кімнатах. Перед застосуванням перевірити на непомітній ділянці поверхні.

Glutoclean Засіб для видалення плісняви без хлору можна застосовувати в дитячих кімнатах і не турбуватися, що основа знебарвиться. Бажано залишати для впливу на тривалий час (наприклад на ніч). Засіб безпечний, тому що вироблено на основі активного кисню.

Glutoclean Захист від плісняви допоможе уникнути утворення плісняви в подальшому. Періодичність обробки поверхонь залежить від сприятливості умов для зростання плісняви.

Glutoclean Засіб для видалення водоростей і зеленого нальоту прекрасно підійде для видалення зеленого нальоту або слизьких відкладень в заміських будинках і дачах. На сходинках, терасах, вимощеннях, бетонних і кам'яних майданчиках, верандах, в підвалах, а також в гаражах і т.д.

При використанні повного комплексу цих засобів можна з легкістю впоратися з пліснявою та грибком і надовго забути про цю проблему.

PUFAS (Комета) Засіб для видалення плісняви з хлором (1 л) фото
#4443
0
PUFAS Фунгіцид (250 мл) фото
#2037
0
PUFAS Фунгіцид (250 мл)

Ціна:   262 грн

Система утеплення
Pufas Засіб для видалення плісняви без хлору (500 мл) фото
#2454
0