0

Відкладені товари

Будівельна піна

Сортування:
На сторінку:

Поліуретанова піна монтажна, призначення, опис, особливості застосування

Застигла монтажна поліуретанова піна являє собою досить тверду, міцну і, одночасно, пружну масу з пористою структурою і характерним світло-жовтим (рідше білим) відтінком.

Піна монтажна має мінімальну вагу і не створює додаткового навантаження на фундамент і міжповерхові перекриття, володіє відмінними звуко- і теплоізоляційними властивостями. Разом з тим, піна поліуретанова не володіє високим рівнем вологостійкості і характеризується крайньою чутливістю до сонячного ультрафіолету.

Під впливом випромінювання піна монтажна стає крихкою, кришиться при щонайменшому дотику чи під впливом інших зовнішніх факторів, а колір матеріалу стає темно-жовтим.

 

Призначення піни

Завдяки унікальним фізико-механічними параметрами і експлуатаційними властивостями, монтажна піна використовується в якості ефективного утеплювача. Піни монтажні для утеплення особливо ефективна в місцях, де необхідно забезпечити ущільнення найдрібніших зазорів, важкодоступних місць та забезпечити повну герметичність з'єднання (а також - ідеальні звукоізоляційні властивості). Як правило, використовується монтажна піна для утеплення:

- дверних і віконних прорізів;

- щілин і пустот, що утворюються при установці підвіконь;

- при закладенні стиків між панелями в будинках старого зведення;

- підлог, стель, перекриттів;

- горищ і підвалів;

- в ході проведення інших теплоізоляційних робіт, для ущільнення зазорів, як в індивідуальному, так і в промисловому будівництві.

 

Характеристики та особливості вибору піни монтажної

Поліуретан - це різновид пластмаси, матеріал, що отримується шляхом з'єднання двох видів сировини. В процесі виготовлення відбувається змішування рідкого поліола з ізоціантом. Обидві ці речовини мають різні показники в'язкості. Саме поліольний компонент становить полімерну основу готової речовини, він безпосередньо впливає на щільність і твердість застиглої маси.

 

Перш ніж прийняти рішення і купити монтажну піну, необхідно звернути увагу на наступні основні показники:

  1. Щільність речовини. Вимірюється в кг/м³. Щоб забезпечити хороший теплоізоляційний ефект, необхідно, щоб даний параметр знаходився в межах 28 - 35 кг / м³.
  2. Час початку (старту) хімічної реакції. Обчислюється в секундах і визначається з моменту змішування двох основних компонентів. Як тільки піна піднімається, починається процес її полімеризації. Час підйому обчислюється з моменту початку процесу до досягнення повного обсягу речовини.
  3. Міцність маси на стиск. Міцна універсальна піна по твердості може зрівнятися з деревом, гумою і навіть металом. Еластична будівельна піна характеризується високою пружністю і здатна крім теплоізоляційних властивостей забезпечувати зниження шумів і придушення вібрації.
  4. Теплопровідність. Визначається в кількості тепла, яке долає за 1 годину квадратний метр матеріалу при його товщині в 1 метр.
  5. Стійкість до відкритого вогню. Питання пожежної безпеки є багато в чому визначальним при виборі матеріалу для виробництва теплоізоляційних робіт. Пінополіуретанова монтажна піна - це абсолютно негорючий матеріал, який ні за яких умов не стане джерелом загоряння.

Правильно обрана поліуретанова піна для утеплення - це гарантія успішного проведення будівельних, оздоблювальних, монтажних та інших видів ізоляційних робіт. Найбільш популярний поліуретан в балонах. Тут герметик наноситься за допомогою стандартної ПВХ трубки (входить в комплект). Застосовувати таку будівельну піну легко і зручно, ніяких додаткових пристосувань не буде потрібно.

Друга форма випуску - в пістолетах. Даний спосіб нанесення застосовується при великих обсягах робіт, як правило, в промисловому будівництві. Доступний для будь-яких поверхонь, забезпечує високу точність обробки, а також дозволяє контролювати і керувати процесом об'ємного розширення піни.

Перед вибором ущільнювача важливо з'ясувати не тільки те, яка на монтажну піну ціна у постачальника, а й особливості її застосування. Виробники випускають монтажний клей для зимового та літнього періодів, а також є універсальні всесезонні види пін. Для кожної із зазначених категорій є свій температурний діапазон, в рамках якого і слід використовувати матеріал. Вся необхідна інформація міститься в інструкції по застосуванню.

 

Вигідна пропозиція

У каталозі нашого інтернет магазину Build-Shop представлені професійні будівельні матеріали, купити які можна на найвигідніших умовах. У нас найкраща ціна на товар, а доставка (ми постійно працюємо над тим, щоб вона була швидка, надійна та недорога) здійснюється в Київ, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Харків або в будь-яку іншу точку України.

 

Як правильно користуватися монтажною піною?

Підготувати поверхню, основу очистити від бруду, сторонніх часток та будівельного сміття. Перед нанесенням необхідно струсити балончик. Наноситься будівельна піна рівномірно, поступово, без різких рухів і ривків, підтримуючи рівну швидкість.

Важливо враховувати фактор збільшення піни в обсязі в процесі застигання, для чого якомога точніше розрахуйте кількість необхідного матеріалу.