0

Відкладені товари

Піна-клей PANELTACK DOUBLE (750 мл)

316 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Область застосування:

PERFECT FILL PANELTACK DOUBLE можна використовувати для високоефективного кріплення та монтажу полістиролу (EPS, EPS-P, XPS тощо), жорсткої поліуретанової піни (PUR/PIR) та панелей з мінеральних волокон до бетону, штукатурки та кладки, а також для заповнення стиків між ізоляційними плитами.

Особливости

  • Високоякісна поліуретанова клей-піна з низьким розширенням для ефективного приклеювання фасадних ізоляційних панелей.
  • Скорочує робочий час.
  • Вода та підготовка будівельного майданчика не потрібні.
  • Без необхідності використання електроенергії.
  • Зменшує місце для зберігання на будівельному майданчику.
  • Екологічно чистіша, ніж традиційні цементні розчини.

Сумісність матеріалу-основи

Полістирол (EPS, XPS), жорсткий пінополіуретан (PUR/PIR), панелі на основі фенольних пін та панелі з мінеральних волокон для бетону, гіпсу та кладки.

Важливі вказівки:

Основи повинні бути чистими, без льоду, пилу, масел та жиру. Перед використанням важливо трохи змочити основу, оскільки це покращує адгезію та кінцеву порову структуру піни (лише при температурі вище 0 °C).

Спосіб застосування:

Тримайте картридж клапаном вгору, прикріпіть до нього пістолет з NBS-різьбленням. Перед використанням енергійно струсіть картридж щонайменше 20 разів. Переверніть картридж догори дном і нанесіть піну. Якщо ви наносите піну вручну, натисніть адаптер. Для регулювання витрати піни, послабте клапан на звороті ручки. Для закріплення ізоляційної панелі нанесіть на краї панелі смужку PERFECT FILL PANELTACK DOUBLE 2-4 см від краю. Смужка має бути суцільною. Нанесіть принаймні одну вертикальну смужку для закріплення посередині панелі. Прикладіть панель протягом 2 хвилин після нанесення піни та встановіть у потрібне положення. Положення панелі можна коригувати протягом максимально 20 хвилин після наклеювання, залежно від температури навколишнього середовища (повітря та основи). У разі низької вологості злегка побризкайте водою. Використовуйте лише у добре провітрюваних приміщеннях. Зберігайте контейнер вертикально при температурі від + 5 °C до + 25 °C. Контейнер під тиском! Захищайте від сонячних променів і не піддавайте температурі вище + 50 °C. Не проколюйте та не підпалюйте навіть після використання. Містить легкозаймисті гази під тиском. Не розпилюйте на відкритий вогонь або гарячі матеріали. Не утримуйте поблизу джерел вогню. Не куріть.

Заходи безпеки:

Використовуйте лише у добре провітрюваних приміщеннях. Зберігайте контейнер вертикально при температурі від + 5 °C до + 25 °C.

Контейнер під тиском! Захищайте від сонячних променів і не піддавайте температурі вище + 50 °C. Не проколюйте та не підпалюйте навіть після використання. Містить легкозаймисті гази під тиском. Не розпилюйте на відкритий вогонь або гарячі матеріали. Не утримуйте поблизу джерел вогню. Не куріть.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумних основ-матеріалів.
Не підходить для місць під постійним впливом води. Не підходить для використання в порожнинах, де недостатньо вологи.

Зберігання:

При зберіганні у прохолодному, сухому місці в незакритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 °C до + 25 °C, термін придатності становить до 18 місяців від дати виготовлення. Зберігайте картриджі у вертикальному положенні.

 
Країна виробник: Румунія

Відгуки Піна-клей PANELTACK DOUBLE

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
поліуретанова маса
Особливості
Адгезія до
гіпсокартону, екструдованому пінополістиролу, бетону, поліуретану, жорсткого пінополіуретану, панелям з мінеральних волокон, панелям на основі фенольних пен, цегляній кладці
Технічні характеристики
Температура нанесення
від +5°C до +35°C
Технічні характеристики пін
Щільність піни
18-25 кг/м3
Вихід піни для 750 мл
~ 10 л
Термостійкість
-40°С +90°С
Клас вогнестійкості
B3
Час висихання на відлип (FEICA TM1014)
15 хв.
Час полімеризації (FEICA TM1015)
80-100 мин
Сертифікат токсичності
ЕС1 PLUS