0

Відкладені товари

Pufas Контактний клей К12 (700 г)

365 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#2416
Калькулятор: м2 = уп.
В наявності

Область застосування:

Контактний клей К12 для приклеювання коркових плит і полотна без основи на рівні поверхні, як вбираючі так і невбираючі. Для приклеювання металевих, пластмасових матеріалів, пофарбованого дерева і т. п. матеріалів всередині приміщень.
Придатний також для підлог з обігрівом.
Непридатний для наклеювання коркового матеріалу на основи з ПВХ.

Технічні дані:

Сировинна основа: натуральний латекс і штучна дисперсія
Показник pH: ок. 8
Щільність: 1,00 г / см³
Витрата: ок. 250 г / м²

Підготовка основи:

Поверхня повинна бути твердою, сухою і рівною. Сильногігроскопічні поверхні, що обсипаються заздалегідь обробити PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення. Пилові основи знепилити і теж обробити PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення або PUFAS Грунтом просочувальним ГП. Шорсткі і нерівні безшовні монолітні підлоги вирівняти Масою для вирівнювання підлог. Склеєні шви на дерев'яних підлогах промити відповідним очищувачем.

Спосіб застосування:

Призначені для приклеювання плити прибл. 24 години повинні знаходитися в приміщенні, де вони будуть укладені. За допомогою валика з коротким ворсом або кисті, рівномірно нанесіть PUFAS Контактний клей К12 на плити і дайте йому підсохнути до прозорості або дайте висохнути повністю. Час підсихання клею прибл. 60-90 хвилин. Після цього періоду часу плити можна приклеювати.

При великому обсязі робіт, нанесення клею на плити можливо за день до наклеювання. Після висихання клею плити можна класти один на одного і зберігати до наклеювання, при цьому необхідно виключити попадання пилу на клейовий шар.

На основу клей повинен наноситися безпосередньо перед наклеюванням плит. Нанесіть клей, дайте йому підсохнути до позрачної (в залежності від всмоктуючої здатності основи близько 30 - 90 хвилин). Підготовлену плиту покладіть на основу, щільно притисніть і потім прістучіте гумовим молотком, особливо по краях. Плити необхідно клеїти точно на певне для них місце, тому що пересунути їх після прістуківання, буде неможливо. Після укладання плит, по ним відразу ж можна ходити. Наступні роботи на обклеєній поверхні можна починати тільки через 24 години.

Не застосовувати при температурі об'єкта і приміщення нижче + 15 ° С, а також вологості повітря вище 75%.

Використані інструменти відразу промити водою.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному місці, але не при мінусовій температурі, добре закритим!
Термін придатності мінімум 48 міс. з дня виготовлення.

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Pufas Контактний клей К12

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити