0

Відкладені товари

Як утеплити стіни всередині приміщення?

pufatherm_

Наближається зима, і проблема збереження тепла в будинку виходить на передній план. Звичайно необхідно перевірити і утеплити ваші вікна (див. Як захиститися від протягів?). Але якщо у вашому приміщенні є холодні або вологі стіни, то вам необхідно подумати і про них. Багато утеплюють зовнішні стіни, що безумовно є хорошим способом захиститися від холоду. Але що робити, якщо зовнішній вигляд будівлі не можна змінювати або вартість висотних робіт дуже висока?

На допомогу прийде система внутрішнього утеплення Pufatherm від німецького виробника Pufas.

Pufatherm - це професійні ізоляційні плити зі спеціальним покриттям для ізоляції всередині приміщень. За рахунок своїх особливих фізичних властивостей, таких як паро- водо- непроникність, низька теплопровідність, збереження температурного режиму, що прискорює нагрівання повітря, вони застосовуються в якості внутрішньої теплоізоляції, а також для усунення пошкоджень викликаних конденсатом з утворенням цвілі.

Ізоляційні плити Pufatherm ідеальні для застосування:

 1. на холодних фасадних стінах;
 2. на волого-холодних фасадних стінах
 3. на холодних внутрішніх стінах;
 4. на холодних стінах в підвалах;
 5. на стінах, що мають тріщини, які призводять до витоку тепла;
 6. в кутах приміщень (скупчення пилу, утворення цвілі);
 7. в нішах батарей, де відбувається витік тепла;
 8. в отворах вікон і дверей;
 9. в місцях, де вмонтовані жалюзі;
 10. на стінах за меблями;
 11. на стелях;
 12. на стелях мансардних поверхів.

Якщо ви побоюєтеся, що внутрішні плити значно зменшать площу вашого приміщення, можете бути спокійні. Ізоляційні плити Pufatherm мають товщину всього лише 7 мм, але при цьому їх теплоізоляційні властивості відповідають 130 мм цегляної кладки або 420 мм бетону!

Крім того, вони ефективні в сирих приміщеннях з грибком. Ізоляційні плити Pufatherm не розкладаються, не пліснявіють і не створюють живильного середовища для пліснявого грибка. Вони стануть першокласноим захистом від вологи для ваших стін і стель за рахунок своїх ізолюючих властивостей, які знижують пропускання водяної пари. Коефіцієнт опору пропускання водяної пари м: 450 (ДІН 52615), показник опору пропускання водяної пари м. S: 2,7 м. Ізоляційні плити Pufatherm відповідають ДІН 4102 відносяться до класу В2, важкозаймисті і не мають запаху.

Технологія поклейки Pufatherm досить проста, з їх (плит) допомогою ви можете усунути невеликі нерівності на поверхнях і вирівняти структурні основи без проведення шпаклювальних робіт. Все що вам потрібно це шпатель і клей для стиропора. Виробник рекомендує використовувати Клей для стиропора Pufas для всмоктуючих основ і Клей контактний Pufas К12 для основ, які не мають всмоктуючої здатності. Після поклейки краю на стиках необхідно рівномірно прокатати гумовим валиком. Більш детально з технологією поклейки ви можете ознайомитися, подивившись ролик.

Надалі ви можете клеїти на плити шпалери або наносити будь-які інші декоративні покриття. Ізоляційні плити Pufatherm стійкі до цементу, вапна, гіпсу, до виступу солей (нітратних виділень), а також майже до всіх водних субстанцій. Не мають стійкості до органічних розчинників.
За допомогою Pufatherm ви легко створите здоровий клімат, навіть в холодному і сирому приміщенні!

Виробник продукції Pufas зробив нову презентацію ізоляційних плит Pufatherm. Для чого плити застосовуються, як правильно їх приклеювати і які наступні покриття можна наносити.

Застосування ізоляційних плит Pufatherm

Матеріали взяті з сайту www.pufatherm.com/

 

Pufas Glutolin GTV Фліз-Текстиль (5 л)
#2692
Pufas Glutolin GTV Фліз-Текстиль (5 л)

640 грн

Клей для шпалер
-50%
Pufas Контактний клей К12 (700 г)
#2416
Pufas Контактний клей К12 (700 г)

196 грн391 грн

Клей для шпалер
Pufas шпаклівка Full + Finish (25 кг)
#1909
Акція
Pufas Ізоляційні плити Pufatherm (4 кв.м)
#3527
Pufas Ізоляційні плити Pufatherm (4 кв.м)

840 грн

Система утеплення