0

Відкладені товари

Pufas Ізоляційні плити Pufatherm (4 кв.м)

792 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#3527
Калькулятор: м2 = уп.
В наявності

Область застосування:

PUFAS pufatherm Ізоляційні плити застосовуються в якості внутрішньої теплоізоляції і є ефективним захистом від конденсату на стінах і стелях. Ідеальне рішення для проблемних поверхонь, ушкоджуваних, підвищеною вологістю в приміщенні і пліснявою, а також для утеплення поверхонь, які неможливо утеплити за допомогою зовнішньої теплоізоляції.

Відмінні особливості:

-зменшують тепловтрати приміщення і стабілізують температуру в них;
-не вбирають воду, не намокають, без запаху;
-знижують паропровідність, захищають стіни і стелі від вогкості, стійкі до цементу, вапна, гіпсу, лугів, до виступу солей і майже до всіх водних субстанцій (не стійкі проти органічних розчинників);
-не гниють, не пліснявіють, не створюють живильного середовища для пліснявих грибків;                                                    - не містять ФХУВ, розчинників і пластифікаторів, а також стійкі до розм'якчувачей;
-для санування поверхонь, пошкоджених конденсатом і пліснявою.

Технічні дані:

Вид сировини: екструдований жорсткий полістирол
Товщина: 7 мм
Щільність: 35 кг / м³
Формат: 1,00 м х 0,50 м

Теплоізоляційні властивості відповідають:

  • 130 мм цегляної кладки
  • 420 мм нормального бетону
  • Коефіцієнт опору пропускання водяної пари м: 450 (ДІН 52615)
  • Показник опору пропускання водяної пари м. S: 2,7 м
  • Ізоляційні плити відповідають ДІН 4102 і відносяться до класу В2 важкозаймисті.
  • Вага квадратного метра: ок. 245 г

 Підготовка основи:

Старі шпалери, шари фарби, що відстають і розкисають, видалити за допомогою PUFAS Засобу для видалення шпалер і PUFAS видаляча лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб. За допомогою PUFAS шпаклювальної маси для внутрішніх робіт усунути наявні на поверхні тріщини, діри і вищербліни. Після шліфування зашпаклёванной поверхні, очистити поверхню від пилу і при необхідності прогрунтувати напр. PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення.
Шорстка / структурна штукатурка: збити далеко виступаючі крупинки, очистити від пилу, вирівняти напр. PUFAS шпаклювальною масою для внутрішніх робіт. Сильно вбираючі основи, а також піщані і крейдяні штукатурки прогрунтувати. При використанні грунтовок з вмістом розчинників (напр. для основ з дерев'яних плит) необхідно, щоб запах вивітрився повністю. Сирі місця, ділянки поверхні уражені пліснявою або виділенню солей ретельно очистити і просушити, а також усунути проникнення вологи.

Обробка:

Для наклеювання Ізоляційних плит pufatherm на основи з вбираючою здатністю рекомендуємо застосовувати дисперсійні, готові до застосування клеї такі як напр. PUFAS Клей для стиропора. Для наклеювання на основи, які не мають всмоктуючих властивостей, рекомендуємо застосовувати контактні клеї, наприклад Pufas Контактний клей К 12. Застосовувати клеї тільки без розчинників.

Зберігання:

Зберігати в сухому прохолодному місті.                                   Термін придатності не обмежений.
 

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Pufas Ізоляційні плити Pufatherm

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
PUFAS Дрібна шпаклівка (400 г)
PUFAS Дрібна шпаклівка (400 г)

93 грн

Будматеріали
Pufas Шпаклівка Instant (400 г)
Pufas Шпаклівка Instant (400 г)

80 грн

Шпаклівка