0

Відкладені товари

PUFAS Засіб для видалення лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб (375 мл)

154 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

PUFAS Засіб для видалення лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб предcтавляє собою пастоподібний, каламутний склад, здатний до емульгування з водою для швидкого та безпроблемного видалення будь-яких лакофарбових покриттів на будь-якій основі, як напр., масляної, целюлозної, синтетичної смоли, дисперсії синтетичної смоли, хлоркаучукових і асфальтових лаків, латексних лаків і лаків гарячої сушки і т. д. Знімає до 10 шарів за один робочий прийом.

Технічні дані:

Сировинна база: хлористий метилен, розчинник, згущуюча речовина
Щільність: ок. 1,25 г / см³
Витрата: ок. 300 - 400 г / м²

Cпособ застосування:

PUFAS Засіб для видалення лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб готовий до застосування і наноситься на поверхню пензлем (з натуральною щетиною), валиком, щіткою або шпателем. Під впливом Засобу для видалення лакофарбових покриттів відбувається розбухання клею. Тому склеєні частини поверхні видалити до нанесення засобу. Після нанесення засобу залишити його для впливу. Більш дрібні деталі можна цілком покласти прямо в засіб. Через деякий час зняти набряклий шар шпателем.

При видаленні з натурального дерева не відбувається зміни кольору, а екзотичні сорти деревини необхідно перевірити перед застосуванням на невеликій непомітній ділянці. Залишки змити водою.                                                                                              Для миття великих ділянок обробленої поверхні можна використовувати прилади високого тиску або пароструминеві. Використані інструменти промити після застосування PUFAS Засобом для очищення кистей.

Заходи безпеки:

Небезпечний для здоров'я. Містить діхлорметан.                         Не повинен потрапляти в руки дітей. Тримати подалі від харчових продуктів і напоїв.                                                                               Не вдихати пари. Не допускати попадання в очі і на шкіру. Одягати відповідний захисний одяг, рукавички, захист для очей / обличчя.                                                                                    Працювати тільки в рукавичках і добре провітрюваному приміщенні!                                                                         Відкривати обережно. Ємність може перебувати під тиском. Зберігати далеко від вогнищ загоряння.

Зберігання:

Зберігати в щільно закритій ємності, в прохолодному місці, далеко від місць займання!                                                      Термін придатності мінімум 24 міс. з дня виготовлення.

 

Країна виробник: Німеччина

Відгуки PUFAS Засіб для видалення лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити