0

Відкладені товари

Клей BOSTIK HIGH TACK для важких конструкцій, гібрідна технологія (290 мл)

276 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Область застосування

FIXPRO HIGH TACK ORIGINAL був спеціально розроблений як універсальний клей для приклеювання багатьох будівельних матеріалів, таких як: камінь, бетон, дзеркала, скло, гіпсокартон, ПУ, ПВХ, тверді пластмаси, емаль, кераміка, мідь, свинець, цинк, олово, алюміній, метали, сплави, нержавіюча сталь, ламінати високого тиску та цементно-волокнисті панелі та дерево.

Особливості

  • Надзвичайно висока початкова адгезія.
  • Не вимагає механічної фіксації під час затвердіння.
  • Висока механічна стійкість, кінцева міцність та E-модуль.
  • Без ізоціанатів, фталатів, розчинників та силіконів.
  • Постійна еластичність.
  • Без усадки та бульбашок.
  • Не викликає корозію металів.
  • Нейтральне затвердіння, майже не має запаху.
  • Стійкість до вологи та атмосферних впливів.
  • Прекрасно прилягає до більшості навіть вологих поверхонь без нанесення ґрунтовки.

Сумісність матеріалу-основи

Більшість будівельних матеріалів, таких як: камінь, бетон, дзеркала, скло, гіпсокартон, ПУ, ПВХ, тверді пластмаси, емаль, кераміка, мідь, свинець, цинк, олово, алюміній, метали, сплави, нержавіюча сталь, ламінати високого тиску та цементно-волокнисті панелі та дерево.

Порядок використання

Температура нанесення від + 5 °C до + 40 °C (середовище та основа-матеріал). Поверхні повинні бути сухими, чистими і твердими. FIXPRO HIGH TACK ORIGINAL прекрасно прилягає до більшості непористих поверхонь без використання ґрунтовки. На пористі основи потрібно попередньо нанести відповідну ґрунтовку. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням.

Відріжте кінчик картриджа в верхній частині, обережно, не пошкодьте різьблення. Закрутіть V-носик на картридж. Вставте картридж у пістолет і кілька разів натисніть на спусковий гачок, поки клей не почне витікати. Нанесіть клей за допомогою наданого V-носика вертикальними смугами так, щоб відстань між ними була 10-20 см. Вирівняйте матеріал та міцно притисніть так, щоб товщина шару клею між матеріалом і поверхнею становила не менше 2-3 мм. Не наносьте клей краплями! Оскільки початкова міцність клею досить висока, зазвичай не потрібно фіксувати матеріали під час висихання клею.

Витрати

8 погонних метрів/ смужки товщиною 5 мм.

Чищення

Неочищені матеріали та інструменти можна очистити за допомогою Bostik Cleaner. Затверділий матеріал можна видалити лише механічним шляхом. Руки можна очистити серветками та/або водою з милом.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумних основ-матеріалів. Не підходить для постійного контакту з водою.

Зберігання

Протягом 18 місяців в закритій оригінальній упаковці в захищеному від холоду приміщенні при температурі від + 5 ° С до + 25 ° С.

Країна виробник: Нідерланди

Відгуки Клей BOSTIK HIGH TACK для важких конструкцій, гібрідна технологія

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
без силікону, гібрид, нейтральний, без ізоціанатів, без розчинників
Загальні властивості
Області використання
приклеювання гіпсокартонних профілів, вертикальне приклеювання важких предметів, зовнішні роботи, внутрішні роботи, багатоцільове використання, наклеювання черепиці, приклеювання панелей консолей плінтусів
Тип (по функції)
клей
Види робіт
внутрішні, зовнішні
Матеріали що з'єднуються
кераміка, скло, деревина, ламінат, ємальовані поверхні, ПВХ, бетон, поліуретан / полістирол, метал, цементно-волокнисті панелі, гіпсокартон, дерев'яні панелі, мідь, натуральний камінь, алюміній, дзеркала, ліпнина з ПВХ або металу, цинк, сталь, цегла
Особливості
Час полімеризації
3 мм протягом 24 годин
Характер взаємодії з поверхнями
не роз'їдає / не розчиняє метал
Початкова сила зчеплення
дуже висока
Адгезія до
жорсткого пінополіуретану, як до горизонтальних, так і до вертикальних поверхнях, алюмінію, поліуретану, каменю, вологим, але не мокрим поверхням, бетону, ПВХ, керамічних поверхонь, деревені, цегляній кладці, эмалевих поверхонь, скла, бетону, ламінату, металам
Технічні характеристики
Щільність
1,56 г/мл
Час повної полімеризації
швидке твердіння, приблизно 24 години
Час утворення плівки
10-12 хв.
Відносне подовження при розриві
350%
Твердість за шкалою Шора А
55
Міцність при розтягуванні
2,2 Мпа
Температура нанесення
від + 5 °C до + 40 °C
Робочий діапазон температур
від -40° C до +90° C