0

Відкладені товари

Герметик універсальний нейтральний BOSTIK UNIVERSAL прозорий (280 мл)

236 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

Герметизація деформаційних стиків у бетонних та цегляних елементах конструкції, герметизація дверей, вікон, дахів, кухонь та ванних кімнат. Для застосування в інтер'єрі та екстер'єрі.

Особливості

  • Постійно еластичний
  • Багато цільове використання
  • Стійкий до УФ- променів, атмосферних впливів та цвілі
  • Стійкий до цвілі

Застосування

Температура застосування: від + 5 °C до + 40 °C (стосується середовища та поверхонь). Всі поверхні повинні бути твердими, чистими, сухими, без жиру та пилу. На пористі поверхні необхідно попередньо нанести ґрунтовку. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням.

Відріжте кінчик картриджа над різьбленням, відріжте носик під кутом 35° / 45° до ширини стику. Прикрутіть носик до кінчика картриджа. Для легкого та чистого нанесення захистіть стик з боків клейкою стрічкою. Зніміть стрічку відразу після нанесення герметика. Нанесіть Bostik Smoothing Spray на свіжий герметик. Сформуйте шов за допомогою шпателя Bostik Perfect Seal. Знову нанесіть спрей і вирівняйте герметик не пізніше 8 хвилин після нанесення.

Щоб шов міг компенсувати рух, шов повинен бути виконаний у правильному співвідношенні. Мінімальна ширина шва = 5 мм. Загальне правило: для глибини шва від 5 мм до 10 мм ширина шва має становити теж 5-10 мм. Для швів > 10 мм слід застосувати наступний розрахунок: глибина шва = (ширина шва + 6) / 3, таким чином для шва 15 мм, глибина шва повинна бути  (15 мм + 6 мм)  21 мм / 3 = 7 мм.

Після використання, закрийте носик для повторного використання ковпачком. Продукт можна використовувати максимально 6 місяців після відкриття.

Чищення

Незатверділий матеріал можна видалити за допомогою спеціальних засобів. Ретельно вимийте руки з милом. Затверділий матеріал можна видалити лише механічним шляхом.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумінозних основ-матеріалів
В темних місцях і при контакті з хімічними речовинами може змінюватися колір.

Зберігання

У невідкритій оригінальній упаковці при температурі зберігання від + 5 °C до + 25 °C, термін придатності становить 12 місяців з дати виготовлення, зберігати в сухому місці.

 

Нейтральний силіконовий герметик НЕ містить у своєму складі кислот, тому може застосовуватися на будь-яких поверхнях.  При затвердінні силікон нейтральний не виділяє пари оцтової кислоти, тому вважається більш екологічним і безпечним. Нейтральний герметик може використовуватися для металевих, мармурових і цементних поверхонь, він не руйнує структуру цих матеріалів.

Характеристики силікону нейтрального:

  • універсальний, може застосовуватися практично на будь-яких поверхнях всередині і зовні приміщень;
  • склад деякихх нейтральних герметиків доповнено компонентами-фунгіцидами, які протистоять утворенню грибка і можуть застосовуватися при високій вологості;
  • володіють високим коефіцієнтом еластичності, поцьому міцніе на розрив.

Крім цього варто відзначити і загальні властивості силіконових герметиків: це і швидкий час затвердіння (в середньому 2мм за 24 години), стійкість до УФ випромінювання, широка область застосування, висока адгезія до більшості будівельних матеріалів.

В інтернет-магазині Build-Shop нейтральний герметик купити можна прозорий або кольоровий. Так як силікон не піддається фарбуванню, виробники додають до складу барвники, це дозволяє отримати певний колір і більш естетичний результат. В каталозі можна зустріти санітарні нейтральні силіконові герметики, це як раз ті склади, в які додано фунгіциди. Такий клей герметик може використовуватися для герметизації швів і стиків у ванній кімнаті, на кухні, при облицюванні приміщень для басейну (не самого басейну) і ін

Що потрібно знати перш, ніж герметик силіконовий нейтральний купити

Перед тим, як купити нейтральний герметик необхідно визначити, чи буде він використовуватися в приміщеннях з високою вологістю. Якщо так, то краще всього підійде санітарний герметик. Ціна на санітарний герметик може бути вище на 15-20%. В іншому випадку можна вибрати герметик універсальний.

Потім потрібно розрахувати необхідну кількість картриджів нейтрального силіконового герметика. При ширині і глибині шва 6х3мм витрата нейтрального силіконового герметика становить 20мл на 1 метр шва. Ці розрахунки допоможуть приблизно визначити необхідну кількість картриджів для ремонтних робіт.

Особливості нейтрального герметика Bostik

У нашому магазині будівельних матеріалів ви можете купити нейтральний силіконовий герметик від торгової марки Bostik з доставкою по Києву та Україні. Серед особливостей герметиків Bostik відзначають високийшу стійкість до цвілі, старіння, воді, летючим хімікатів, високих температур.  Їх часто використовують не тільки в будівельних роботах, але і для ремонту автомобіля.

Країна-виробник Нідерланди

Відгуки Герметик універсальний нейтральний BOSTIK UNIVERSAL прозорий

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити