0

Відкладені товари

Піна будівельна MAXI 65 PRO FOAM універсальна (870 мл)

246 грн
307 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка
-20%

Область застосування:

PERFECT FILL MAXI 65 PRO PREMIUM FOAM може використовуватися в стиках між роздільними стінами, стелею та підлогою, в стиках навколо віконних та дверних рам. Для заповнення порожнин, через які проходять труби, проходів труб або кабельних проходів у стінах та стелі. MAXI 65 PRO має прекрасну адгезію до бетону, цегли, каменю, штукатурки, дерева, металу та багатьох пластмас, таких як

Особливости

  • Високоякісна професійна поліуретанова піна з високим виходом.
  • Вихід на 20-25% вищий, ніж у стандартних поліуретанових пін.
  • Ідеальна однорідна структура.
  • Висока міцність на розрив, стиск та зсув.
  • Швидке затвердіння - економить час і гроші.
  • Просте і точне нанесення.
  • Дуже високі тепло- та звукоізоляційні властивостi..

Сумісність матеріалу-основи

Гладкі та шорсткі/пористі та непористі матеріали-основи. Бетон, цегла, штукатурка, камінь, метал, дерево, кераміка, скло, ламінати, поліуретан, ПВХ, полістирол (EPS, XPS) та інші тверді матеріали. Рекомендується для підвіконь і віконних рам з ПВХ.

Важливі вказівки:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища та основи від + 5 ° С до + 35 ° С (оптимально від + 15 ° С до + 25 ° С), температура балону при цьому повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С (оптимально від + 15 ° С до + 25 ° С).

Поверхні повинні бути чистими й знежиреними. Важливо обов'язково злегка зволожити поверхню водою з розпилювача перед нанесенням піни — це поліпшить адгезію і забезпечить кращу структуру піни при полімеризації (лише при температурі вище 0 °C)..

Спосіб застосування:

Тримайте картридж клапаном вгору, прикріпіть до нього пістолет з NBS-різьбленням. Перед використанням енергійно струсіть картридж щонайменше 20 разів. Переверніть картридж догори дном і нанесіть піну. Якщо ви наносите піну вручну, натисніть адаптер. Для регулювання витрати піни, послабте клапан на звороті ручки.

Для досягнення оптимальних результатів, перед застосуванням попередньо змочіть основу. Заповніть порожнину наполовину, при низькій вологості злегка обприскайте піну водою. Піна розшириться та заповнить решту простору.

При встановленні віконних рам, використовуйте прокладки та клини, щоб утримувати раму на місці приблизно 24 годин до повного затвердіння піни.

Захищайте очі, носіть рукавиці, використовуйте засоби індивідуального захисту. Захистіть підлогове покриття та меблі папером або пластиковою плівкою.

Шви ширші та глибші ніж 4 см необхідно заповнювати в кілька шарів. Перед нанесенням наступного шару зачекайте 15-30 хвилин. Перед кожним нанесенням злегка обприскуйте попередній шар водою.

Заходи безпеки:

Використовуйте лише у добре провітрюваних приміщеннях. Зберігайте контейнер вертикально при температурі від + 5 °C до + 25 °C.

Контейнер під тиском! Захищайте від сонячних променів і не піддавайте температурі вище + 50 °C. Не проколюйте та не підпалюйте навіть після використання. Містить легкозаймисті гази під тиском. Не розпилюйте на відкритий вогонь або гарячі матеріали. Не утримуйте поблизу джерел вогню. Не куріть.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумних основ-матеріалів.
Не підходить для місць під постійним впливом води. Не підходить для використання в порожнинах, де недостатньо вологи.

Зберігання:

При зберіганні у прохолодному, сухому місці в незакритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 °C до + 25 °C, термін придатності становить до 18 місяців від дати виготовлення. Зберігайте картриджі у вертикальному положенні.

 
Країна виробник: Румунія

Відгуки Піна будівельна MAXI 65 PRO FOAM універсальна

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
поліуретанова маса
Особливості
Адгезія до
скла, каменю, екструдованому пінополістиролу, деревені, цегляній кладці, ламінату, жорсткого пінополіуретану, ПВХ, штукатурці, керамічних поверхонь, поліуретану, бетону, металам
Технічні характеристики
Температура нанесення
від +5°C до +35°C
Технічні характеристики пін
Щільність піни
15-20 кг/м3
Закриті пори
~70%
Вихід піни для 750 мл
до 65л
Теплопровідність
30-35 мВт/(м
Термостійкість
-40°С +90°С
Клас вогнестійкості
B3
Сумісна звукоізоляція
62 дБ
Час висихання на відлип (FEICA TM1014)
6-10 хв
Час зрізу (FEICA TM1005)
15-35 хв
Час полімеризації (FEICA TM1015)
60-80 хв
Сертифікат токсичності
ЕС1 PLUS