0

Відкладені товари

Клеї будівельні

Сортування:
На сторінку:

В цій категорії представлено будівельний клей для внутрішніх та зовнішніх ремонтних робіт, як наприклад, монтаж підвіконня, зовнішнє та внутрішнє утеплення, установка металопластикових вікон, дерев'яних або пластикових декоративних панелей та інших робіт. Часто використовується в якості герметика, так як володіє гідроізоляційними властивостями. При цьому склад клею для будівельних робіт повинен бути стійкий до вологи.

Завдяки складу з акрилу, каучуку, органічного розчинника, пластифікаторів і полімерів, клеї будівельні еластичні, що дозволяє працювати з гнучким матеріалом, склом і дзеркалами. Перевагами для майстрів є швидке застигання і зручність застосування. Для ємностей у 290-310мл необхідно додатково придбати монтажний пістолет.

 

Який клей монтажний будівельний використовувати для якого матеріалу

Якщо ви хочете заощадити на роботі майстра і спробувати зробити дрібні роботи по монтажу своїми руками, для початку варто розібратися, який будівельно монтажний клей застосовується для яких матеріалів:

1. Для матеріалів з полістиролу НЕ застосовують клей, який включає ацетон, інші види розчинників, спирт. Ці речовини з часом руйнують структуру полістиролу.

2. Каучукові та неопренові рідкі цвяхи використовують для зовнішніх робіт. Вони стійкі до перепадів температур і високої вологості, володіють більш високим ступенем адгезії та підходять для монтажу важких матеріалів (максимально допустима вага повинна бути зазначена на упаковці). Також фахівці відзначають швидкий час склеювання. Будьте готові до того, що синтетичні будівельні клеї володіють різким запахом, який може утримуватися в приміщенні до декількох днів.

Придбання будівельного клею на основі розчинника корисно також для ремонтних робіт в приміщенні з високою вологістю і перепадами температур, наприклад для кухні або ванної кімнати, санвузли.

3. Для дзеркал будівельний клей потрібно купити той, який не руйнує амальгаму. Він повинен бути пластичним, щоб крихке скло або дзеркало не лопнуло.

4. Клеї будівельні на водній основі більш екологічні і безпечні, як скажімо клеї ПВА. Їх можна використовувати в дитячих приміщеннях. Однак цей вид клеїв не володіє стійкістю перед вологою, низькими і високими температурами, і гірше скріплює матеріали з поверхнею, ніж клей на базі каучуку. Але для робіт з легкими матеріалами цей варіант ідеальний.

 

Часті питання

Ми підібрали найбільш популярні питання про монтажні клеї:

Як відкрити будівельний монтажний клей (рідкі цвяхи)

На запаску накручується спеціальний конус-дозатор, у якого необхідно зробити зріз під кутом 45  ͦ. Чим ближче до підстави носика буде зріз, тим більшого діаметра вийде смуга складу.

Як вставити монтажний клей пістолет

1. В монтажному пістолеті натискається блокуючий важіль

2. Стрижень відводиться назад до самого кінця

3. В монтажний пістолет вставляється туба з клеєм

4. Встановити стрижень таким чином, щоб поршень упирався в днище туби

5. Накрутити носик-дозатор на тубу

6. На дозаторі відрізати кінчик. Робити це найзручніше будівельним ножем.

7. Натиснувши на важіль монтажного пістолета видавити клей. По закінченні робіт, носик потрібно закрити ковпачком.

 

Де замовити клей будівельний в Києві

Клей будівельний купити можна на сайті ua-bostik.com. Просто покладіть товар у кошик та зазначте необхідну кількість.

 

Скільки коштують клеї будівельні

Клеї будівельні для різних видів робіт коштують у межах 65 – 210грн. На сьогоднішній момент це найпривабливіша на клей будівельний ціна в інтернет-магазинах і торгових точках.

 

Великий вибір монтажних клеїв в інтернет-магазині Build-Shop

Наш магазин відкрився не так давно, але ми вже бачимо необхідність у розширенні асортименту. Поки в каталозі представлений тільки бренд Bostik, але зовсім скоро електронні «полиці» будуть поповнюватися й іншими торговими марками.

Клеї будівельні в Києві можна купити в нашому інтернет-магазині Build-Shop і забрати своє замовлення з нашого офісу, якщо у вас є власний транспорт. Ми також можемо здійснити доставку нашим транспортом або службою доставки в місто Харків, Одеса, Львів, Дніпро та інші міста України. Купувати у нас зручно тим, що ви в будь-який зручний час можете уважно ознайомитися з призначенням і складом кожного товару і зробити замовлення не поспішаючи і обдумано. Скористайтеся онлайн калькулятором, щоб розрахувати кількість туб.