0

Відкладені товари

PUFAS Малярно-ремонтний флізелін (10м*10см)

68 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

Покриті мережею дрібних тріщин стіни і стелі, а також основи з грубою структурою такі як шорстка штукатурка, скловолокно і т. п. можуть бути ефективно і надійно сановані PUFAS Малярно-універсальним флизелином. Основи виходять рівними і прекрасно підготовленими для подальших робіт таких як фарбування, шпаклювання, обробка шпалерами, штукатурні роботи і наклеювання.

Технічні дані:

Сировинна база: скловолокно, зв'язуюче
Вага на площу: ок. 45 г / м²
Товщина: ок. 0,35 мм

Підготовка основи:

Призначені для санування основи як правило повинні бути несучими і сухими. Сильно вбираючі, пісочний і крейдяні основи прогрунтувати PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення або PUFAS Грунтом просочувальним ДП. У будь-якому випадку звертати увагу на вказівки з обробки матеріалу, що наклеюється.

Спосіб застосування:

Для наклеювання PUFAS Малярно-ремонтного флізеліну 10м * 10см можна скористатися незаповнюючими дисперсійними клеями такими як, наприклад, PUFAS Клей для настінних покриттів і бордюрів або Pufas Клей для настінних покриттів GF або Pufas GK для стеклообоев і флізеліну або заповнюючими такими як PUFAS Клей для стиропора. Вибір клею залежить від подальших робіт. Для санування рівних основ з мережею дрібних тріщин можна скористатися незаповнюючим клеєм. Для шорстких, грубих структурних основ краще використовувати заповнюючі клеї або дисперсійні шпаклювальні маси.

Клей для настінних покриттів наноситься на поверхню валиком, а шпаклювальна маса зубчастим шпателем. PUFAS Малярно-ремонтний флізелін 10м * 10см покласти на нанесений клей так, щоб не було складок і потім рівномірно притиснути розгладжуючи кельмою або шпалерним шпателем. PUFAS Малярно-ремонтний флізелін 10м * 10см можна клеїти встик або внахлест з подальшим прорізом в місці нахлеста. Наступні роботи можна проводити після повного висихання обробленої поверхні.

Зберігання:

Термін придатності не обмежений.

 

Країна виробник: Німеччина

Відгуки PUFAS Малярно-ремонтний флізелін

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити