0

Відкладені товари

Про незвичайні фарби

Директор з експорту компанії Pufas поділився професійними секретами і розповів, за допомогою яких фарб можна перетворити матові паперові шпалери в глянцеві, звичайну цеглу в золотий, а пожовклий газон в ідеально зелений.

На фото: Андреас Александер (Andreas Alexander), директор по экспорту компании Pufas.

 

На фото: Андреас Александер (Andreas Alexander), директор з експорту компанії Pufas.

21

PUFAMIX Універсальний концентрат для тонування.

Про тонування. Багатьом знайомі автоматичні тонувальні системи в великих будівельних супермаркетах: здаєш куплені банки з фарбою оператору, вибираєш колір по каталогу, через півгодини отримуєш вже тоновану фарбу назад. Поекспериментувати з кольорами і придумати виключно свій і нічий більше відтінок при такій системі неможливо. Тому ми запропонували альтернативу - це універсальні тонувальні концентрати Pufamix. Вони спеціально призначені для ручного тонування. Ці концентрати сумісні з будь-якими лакофарбовими матеріалами. Єдине обмеження: частка концентрату не повинна перевищувати 10 відсотків від маси матеріалу, що тонується. Ми пропонуємо 39 тонів - більш, ніж достатньо, щоб створити свій унікальний відтінок. Концентрати також можна змішувати між собою.

31

Швидковисихаюча блакить на акрилатной основі Pufas.

Про блиск. Для блиску ми випустили спеціальну прозору Ефект-Лазур, яка додасть красиве легке сяйво будь-якому покриттю: не тільки фарбі, а й штукатурці або шпалерам. І неважливо, як давно були пофарбовані або обклеєні стіни. Ми пропонуємо на вибір три види блиску: перлинний, діамантовий і найсильніший - Діамантовий. Нашої блакиттю можна декорувати окремі елементи в інтер'єрі, можна нанести на стіну перламутровий візерунок, а можна тонувати нашу блакить тонувальним концентратом, і тоді вона буде не просто блискучою, але і кольоровою - тут вже все залежить від вашої фантазії.

41

Метал-Ефект-Пігмент.

Про золото і срібло. У нас є фарба Метал-Ефект - під золото і під срібло. Її можна наносити на будь-яку поверхню, навіть на голу цеглу. Уявляєте собі золоту цегляну кладку? У дизайнерському інтер'єрі вона може викликати фурор! А якщо хочете додати поверхні ледь помітний наліт золота або срібла, або, може бути, щось мідне, пропонуємо наш Метал-Ефект-Пігмент. Їм можна тонувати будь прозорий лак або блакить, в тому числі і по дереву. При нанесенні в залежності від концентрації у вас вийде легкий металевий блиск або повністю металізована поверхня.

51

Baufan: фарба для трави.

Про ідеальний газон. Тепер його можна створити буквально за п'ять хвилин: розбавляєте фарбу Baufan водою і розбризкує за допомогою розпилювача по траві - вона тут же стає смарагдовою. Пожовклі і пожухлі ділянки, лисини - все це зникає. Baufan абсолютно нешкідлива для трави і протримається на ній стільки, скільки дозволить погода (якщо зарядять сильні дощі, вони її поступово змиють). Літо - сезон вечірок, тому запасайтеся нашої фарбою, якщо хочете вразити дачних гостей ідеальною англійською галявиною перед будинком!

61

Засіб для ізоляції плям Pufas.

Про плями. Ті, хто хоч раз мав справу з ремонтом, знають, як підступні плями на стінах і стелі, - деякі з них неможливо замазати: вони проступають крізь нові шпалери або фарбу і псують весь ремонт. Щоб цього більше ніколи не відбувалося, Pufas придумав засіб для ізоляції плям. Це спрей, який висихає за 5-10 хвилин і повністю ізолює сліди від нікотину, жиру, сажі, води, іржі та інші забруднення. Єдине, з чим поки не справляється наш засіб - це фломастери на розчинниках, але в інших випадках воно незамінне!