0

Відкладені товари

Як правильно приклеїти корковий матеріал

_probku

Залежно від призначення корковий матеріал ділиться на:

  •     покриття для стін
  •     покриття для підлоги

Коркові покриття для стін, в свою чергу, діляться на:

  •     рулонні (товщина від 2 до 4 мм)
  •     плиткові (товщина від 1 см і більше).

Попередня підготовка поверхонь: перед нанесенням клею, стіну необхідно очистити від можливих забруднень, залишків старих шпалер, клейових фарб і відстаючих шарів побілки за допомогою PUFAS Засобу для видалення шпалер і PUFAS видаляча лакофарбових покриттів і дисперсійних фарб, при необхідності вирівняти PUFAS шпаклівкою Full + Finish, а також зміцнити основи, що обсипаються PUFAS грунтовкою глибокого проникнення, внутрішні поверхні зовнішніх стін або в приміщеннях з великою вологістю обробити за допомогою антибактеріальної грунтовки або запобігаючого ріст і утворення плісняви фунгіциду. Покриття підлоги повинні бути в задовільному стані, очищені від забруднень і відстаючих частин, знепилені, добре сприймаючі клей.

Після підготовки основи можна переходити безпосередньо до поклейки коркового матеріалу. Для цього можна використовувати як клеї на акрилових основах, так і "контактні" клейові склади. Клей вибираємо в залежності від призначення коркового матеріалу і поверхні, що оброблюється.

Для приклеювання на стіну рулонного коркового покриття використовуємо PUFAS Клей для корки. Нанесіть клей на одну з поверхонь. Для цього використовуйте зубчастий шпатель. Його використання дозволяє нанести рівно стільки клею, скільки необхідно, і тим самим забезпечити надійність приклеювання. Потім прикладіть коркове покриття до основи, але не притискайте його сильно! Спочатку підкоригуйте його положення на стіні і тільки потім, рівномірно і сильно притисніть.

Для обробки поверхні стін корковими плитами використовуємо PUFAS Контактний клей К12. Клей наноситься на обидві поверхні за допомогою валика з коротким ворсом або кисті (див. докладний опис із застосування клею).

Для приклеювання коркового покриття на підлоги використовуємо клей для підлогових покриттів Akafloor ТР 81. Для цього клей рівномірно нанести зубчастим шпателем на поверхню.Через деякий час провітрювання нанесеного клею покласти покриття на клей і притиснути (див. докладний опис із застосування клею).

Так як пробка - матеріал "живий" і має здатність стискуватися і розширюватися, в залежності від рівня вологості і мікроклімату приміщення, необхідно враховувати нюанси використання пробкових покриттів:

  • матеріал без упаковки повинен "вистоятися" в тому приміщенні, де буде використовуватися не менше двох-трьох діб;
  • покриття потрібно дуже щільно притискати до поверхні в процесі приклеювання, не залишаючи повітряних "мішків".

Не проводьте обклеювальна роботи при температурі нижче + 5 ° С. Обов'язково прочитайте рекомендації виробника коркового матеріалу.

Відразу після закінчення робіт весь інструмент промийте водою.

 

Pufas Контактний клей К12 (700 г) фото
#2416
0
Pufas Контактний клей К12 (700 г)

Ціна:   371 грн391 грн

Клей для шпалер
Pufas Tap-ex Засіб для видалення шпалер (250 мл) фото
#1580
1
Pufas Tap-ex Засіб для видалення шпалер (250 мл)

Ціна:   100 грн

Видаляч шпалер
Pufas шпаклівка Full + Finish (25 кг) фото
#1909
0
Pufas шпаклівка Full + Finish (25 кг)

Ціна:   830 грн

Шпаклівка
-15%
PUFAS Фунгіцид (250 мл) фото
#2037
0
PUFAS Фунгіцид (250 мл)

Ціна:   223 грн262 грн

Система утеплення