0

Відкладені товари

PUFAS Грунтовка ЛФ Гидрозол-Акрилат (1 л)

#2431
Калькулятор: м2 = уп.

Область застосування:

PUFAS Грунтовка ЛФ гидрозол-Акрилат призначена для грунтування і підвищення міцності гігроскопічних, пористих і піщаних підстав таких як штукатурка, азбестоцемент, бетон, гіпсокартонні плити і т. п. Поверхні, оброблені PUFAS Грунтовкою ЛФ Гидрозол-Акрилат глибокого проникнення, являють собою надійну основу для подальших малярних і шпалерно-обклеювальних робіт. Грунтовка стійка до погодних умов і вологості приміщень, висихає прозорою. Непридатна для нанесення на дерево, пластмасу і метал.

Технічні дані:

Сировинна база: дисперсний стирол-акрилатних гидрозол Показник pH: 7
Щільність: ок. 1,0 г / см³
Витрата: ок. 50 - 250 мл / м² в залежності від поверхні

Підготовка основи:

Поверхня повинна бути вільною від розділових засобів (масла для опалубки, жиру і т. Д.). Відсталі шари штукатурки і кладки видалити.

Cпособ застосування:

PUFAS Грунтовка глибокого проникнення ЛФ готова до застосування і може наноситися на поверхню пензлем, щіткою, роликом або відповідним розпилювачем. Сильно вбираючі поверхні відповідно прогрунтувати два рази.                                Для зниження всмоктуючої здатності основ ґрунтовку можна розбавити з водою 1: 1.                                                            Використані інструменти після застосування відразу промити водою.                                                                                                      Не застосовувати при температурі нижче +5 ºС!

Зберігання:

Зберігати в прохолодному місці, але не при мінусових температурах!                                                                                 Ємність зберігати добре закритою!                                                     Термін придатності мінімум 48 міс. з дня виготовлення.

 

Країна виробник: Німеччина

Відгуки PUFAS Грунтовка ЛФ Гидрозол-Акрилат

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Pufas Ізоляційні плити Pufatherm (4 кв.м)
Pufas Ізоляційні плити Pufatherm (4 кв.м)

792 грн

Система утеплення
PUFAS Дрібна шпаклівка (400 г)
PUFAS Дрібна шпаклівка (400 г)

93 грн

Будматеріали
Pufas Шпаклівка Instant (400 г)
Pufas Шпаклівка Instant (400 г)

80 грн

Шпаклівка