0

Відкладені товари

Новинки 2021! Готові шпаклівки Pufas у тюбиках

Домашньому майстру (продукт класу MUST HAVE)

Дрібний косметичний ремонт поверхонь стін або стель вимагає більше часу на його підготовку, ніж власне сам ремонт. Позбутися від неї можна маючи під рукою готові шпаклівки німецького виробника Pufas.

PUFAS Ready-Fill

Біла шпаклівка для загладжування поверхонь, а також для заповнення отворів та тріщин на стінах й стелях. Відмінно розгладжується. Може бути застосовано для всіх мінеральних підстав, таких як бетон, штукатурка, кам'яна кладка, а також для гіпсокартонних плит та поверхонь, пофарбованих дисперсійними фарбами й т. п. Час висихання 4-7 годин в залежності від товщини нанесення температури навколишнього середовища.

PUFAS Шпаклівка швидкого ремонту

Для швидкого ремонту на будь-яких мінеральних поверхнях: заповнення отворів, тріщин, вирівнювання та  виправлення різного роду пошкоджень. Час висихання залежить від товщини шару, здатності поверхні вбирати вологу та температури навколишнього середовища, в середньому 1 мм на годину. Максимальний шар 5 мм, не дає усадку!

Шпаклівки розфасовані в зручні тюбики по 400 г та мають термін придатності 4 роки. Зберігають свої властивості в щільно закритому тюбику.

Новинка
Pufas Ready Fill Готова шпаклівка (400 г) фото
#4832
0
Pufas Ready Fill Готова шпаклівка (400 г)

Ціна:   141 грн

Шпаклівка
Новинка
Pufas Шпаклівка швидкого ремонту (400 г) фото
#4833
0