0

Відкладені товари

Pufas Шпаклівка швидкого ремонту (400 г)

125 грн
147 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка
-15%

Галузь застосування:

Для швидкого ремонту на будь-яких мінеральних основах: заповнення отворів, тріщин, вирівнювання і виправлення різного роду пошкоджень.

Технічні дані:

  •     Сировинна основа: стирол-акрилатна дисперсія, наповнювач, добавки
  •     Колір білий
  •     Щільність: ок.1,8г / см3
  •     Показник pH: ок.8-9

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути сухою, міцною і вільною від забруднень і речовин (пил, жир і т.п.). Видалити з оброблюваної поверхні шари що відстають і погано тримаються.

Рекомендації:

Перед застосуванням тюбик добре розім'яти.

Спосіб застосування:

Видавити масу з тюбика на пошкоджену поверхню і розгладити шпателем. При вирівнюванні поверхні, товщина шару, що наноситься прім.5 мм. Отвори заповнюються повністю за один робочий хід за допомогою зручного наконечника. Наступні роботи проводити після повного висихання шпаклівки. Час висихання залежить від товщини шару, всмоктуючої здатності поверхні  та температури навколишнього середовища, в середньому 1 мм на годину. Застосовувати при температурі не нижче + 5 ° C! Інструменти після використання одразу промити водою. Містить консервуючий засіб: бензоізоціацолінон, метілхлороізоціацолінон (3: 1). Може викликати алергічні реакції.

Зберігання:

Зберігання та транспортування можливі при мінусовій темп. до-25 ° C! Розморожувати повільно, при кімнатній температурі! Зберігати щільно закритою! Термін придатності: мінімум 48 міс. з дня виготовлення. Після закінчення терміну придатності, утилізувати зі звичайним сміттям.

Німетчина

Відгуки Pufas Шпаклівка швидкого ремонту

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити