0

Відкладені товари

Pufas Ready Fill Готова шпаклівка (400 г)

110 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Галузь застосування:

PUFAS Ready-Fill Готова шпаклівка - це біла шпаклювальна маса для загладжування підстав, а також для заповнення отворів та тріщин на стінах й стелях. PUFAS Ready-Fill Готова шпаклівка дуже добре розгладжується. Можна бути застосована для всіх мінеральних підстав, таких як бетон, штукатурка, кам'яна кладка, а також для гіпсокартонних плит та поверхонь, пофарбованих дисперсійними фарбами й т.п. Непридатна для нанесення на скло, пластмасу, дерево та метал.

Технічні дані:

  •     Сировинна основа: стирол-акрилатна дисперсія, наповнювачі, аддитиви
  •     Щільність: близько 1,8 г / см³
  •     Показник pH: 8-9
  •     Витрата: близько 1,8 кг / см³ при товщині шару, що наноситься 1 мм
  •     Час висихання: близько  4-7 годин в залежності від товщини шару, всмоктуючої здатності підстави та температури навколишнього середовища

Підготовка підстави:

Поверхня повинна бути сухою, несучої  та вільною від пилу і жиру. Видалити з поверхні старі шпалери, відстаючі шари фарби та штукатурки. Глибокі діри та вибоїни закласти pufamur Cуперсхвативающейся шпаклівкою SH ° 45 або PUFAS Füll + Finish шпаклівкою заповнюючою фінішною. Поверхні що сильно вбирають вологу, обсипаються та крейдяні попередньо прогрунтувати PUFAS Грунтовкою LF або PUFAS Грунт KF.

Спосіб застосування:

PUFAS Ready-Fill Готову шпаклівку видавити прямо з тюбика в пошкоджене місце та загладити шпателем. При нанесенні на всю поверхню товщина шару - максимум 5 мм. Після повного висихання поверхні можна шліфувати. PUFAS Ready-Fill Готова шпаклівка повністю готова до застосування, її не можна розводити. Не застосовувати при температурі нижче +5° C! Інструменти після використання одразу промити водою.

Зберігання:

Зберігати в прохолодному місці, при позитивних температурах! Термін придатності мінімум 48 місяців з дня виготовлення

Німетчина

Відгуки Pufas Ready Fill Готова шпаклівка

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити