0

Відкладені товари

Особливості монтажу 3D панелей

-stenovye-paneli

Останнім часом використання гіпсових 3D панелей як елемент декору набуває все більшої популярності. Адже це чудовий екологічно чистий матеріал здатний кардинально перетворити будь-яке приміщення. Широкий асортимент, довговічність і різноманітність форм і фактур, можливість фарбування в будь-який колір зробили їх популярними для обробки і створення перегородок в будь-яких приміщеннях - від квартир до офісів, салонів, кінотеатрів, торгових центрів і т.п.

Однак запорукою такого виграшного рішення є правильний монтаж даних конструкцій. Вкрай важливо, щоб композиція виглядала як єдиний моноліт, без дефектів обробки і швів. Тому для установки 3D панелей важливо використовувати високоякісні матеріали.

Монтаж 3D панелей відбувається в декілька етапів:

1. Підготовка основи. Монтаж 3D панелей проводиться на стінах з гіпсокартону, цегли, бетону, газобетону. Якщо основа - гладкий бетон, у якого дуже низька всмоктуюча здатність, то для збільшення зчеплення з клеєм або шпаклівкою його необхідно обробити адгезійним засобом зі спеціальними наповнювачами типу Pufas Бетоконтакт.

2. Вирівнювання поверхні. Обов'язкова умова мати досить рівну і суху поверхню, з неплощинністю не більше 3-4 мм. В іншому випадку стіни необхідно вирівняти гіпсовою шпаклівкою, наприклад німецької компанії Pufas шпаклівка Full + Finisch. Посилена целюлозою, гіпсова шпаклювальна маса cтворює гладкі основи для наступних малярних робіт.

3. Приклеювання 3D панелей. Для забезпечення ефективного склеювання зі стіною і між панелями рекомендуємо вибирати гіпсові шпаклівки перевірених виробників. В цьому випадку гіпсова Pufas шпаклівка Full + Finisch також буде найкращим варіантом. Адже її унікальність в тому, що шпаклівку можна без усадки наносити шаром будь-якої товщини до повного вирівнювання поверхонь, а також використовувати для формування і моделювання, що необхідно для монтажу 3D панелей.

4. Обробка після приклеювання. Відразу після інсталяції панелей, тією ж самою Pufas шпаклівка Full + Finisch потрібно закласти шви між панелями. Для цього краще використовувати гумовий шпатель. Протягом 60 хвилин шпаклівка буде залишатися пластичною. Це необхідно для створення плавних переходів між плитами і усунення їх дефектів.

5. Фарбування. Згодом панелі можуть бути пофарбовані акриловими, латексними, водоемульсійними фарбами, нітроемалями, а також фактурними фарбами. Фарбування проводиться за допомогою фарбопульта. Валиком можна фарбувати тільки слабофактурні моделі.

6. Подальше очищення. У процесі використання гіпсові 3D панелі, як і будь-які поверхні, можуть забруднюватися і покриватися пилом. Інтенсивний очисник поверхонь ТМ Glutoclean легко справляється з будь-якими, навіть забрудненнями, які в'їдаються в самих важкодоступних місцях і нерівностях, і дозволить повернути їм їхню початкову чистоту і свіжість.
Насолоджуйтесь інноваціями в інтер'єрі разом з нами і продукцією компанії Pufas!

 

 

Pufas шпаклівка Full + Finish (25 кг) фото
#1909
0
Pufas шпаклівка Full + Finish (25 кг)

Ціна:   830 грн

Шпаклівка