0

Відкладені товари

Нова лінійка монтажних клеїв, герметиків і пен від TM Bostik

Баннер линейка 2020

ВІДМІННА ЗОВНІШНЯ ГЕРМЕТИЗАЦІЇ, НАДІЙНЕ CКЛЕЮВАННЯ, ИДЕАЛЬНОЕ ЗАПОВНЕННЯ, 10 РОКІВ ГАРАНТІЇ ВІД ПОЯВИ ЦВІЛІ!!!

Шановні покупці!

Ми раді представити в нашому асортименті нову лінійку герметиків, монтажних клеїв і професійних поліуретанових пін ТМ BOSTIK виробництва Нідерланди.

Серія PERFECT SEAL - лінійка професійних кислотних, нейтральних, гібридних і акрилових герметиків, які забезпечать ідеальну герметизацію будь-яких матеріалів всередині і зовні приміщення.

У серії присутні спеціалізовані продукти, наприклад, санітарний герметик ALWAYS CLEAN.  Це 100% силікон з екстремально високою кількістю фунгіцидних добавок, яка забезпечує відсутність цвілі протягом 10 років, згідно гарантії виробника.

Акриловий герметик INSTANT PAINT можливо фарбувати відразу після нанесення.

Спеціальна гібридна технологія герметика MULTI забезпечує герметизацію будь-яких матеріалів, навіть у вологих кліматичних умовах.

Більшість продуктів є в наявності в 3 кольорах: прозорому, білому та сірому.

Серія FIX PRO - лінійка професійних акрилових і гібридних клеїв, яка забезпечує приклеювання будь-яких видів матеріалів до будь-яких поверхонь.

В асортименті є клей швидкої полімеризації EXPRESS для тих, кому важлива швидкість і надійність, клей з високим рівнем початкового зчеплювання HICH TACH для приклеювання важких матеріалів без додаткової підтримки, погодостійкий багатофункціональний клей MULTI для внутрішніх і зовнішніх робіт, прозорий клей MULTI INVISIBLE для склеювання прозорих матеріалів і економічний акриловий клей INTERIOR & WOOD.

Серія PERFECT FILL - це лінійка професійних поліуретанових пін для ідеального заповнення швів і тріщин. Піна WINDOW & DOOR відмінно підходить для заповнення швів між дверима і вікнами, піна MULTI призначена для ущільнення деталей в будь-яких конструкціях. Обидві піни підходять для нанесення як вручну, так і під пістолет. В асортименті також є професійна піна MAXI PRO 70 з підвищеним виходом 70 літрів і піна клей PANELTACH для ізоляційних панелей.

Всі продукти не вимагають спеціальних навичок і розроблені для того, щоб ви могли легко зробити свій вибір і ремонт самостійно, навіть не маючи досвіду роботи з будівельними матеріалами. А якщо ви професійний будівельник, ви безсумнівно залишитеся задоволені високою якістю і надійністю продукції BOSTIK.

Чекаємо Ваших замовлень !!!