0

Відкладені товари

Засіб для очищення кавомашин (500 мл)

160 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Область застосування:

Кавоварки, кавові і еспрессо-автомати, чайники, електронагрівачі

Технічні дані:

Сировинна основа: 5-15% органічні кислоти
Показник pH: 1,5 - 2,0

Спосіб застосування:

Кавоварки / кави і еспресо-автомати / чайники: 100 мл засобу для очищення налити в прилад з 500 мл води. Включити і прокачати одну чашку. Прилад вимкнути та залишити на10 хвилин. Знову увімкнути прилад і прокачати залишок води. Після цього прокачати 2-3 рази чисту воду. При автоматичному очищенні приладу дотримуватися зазначеної послідовності. При необхідності повторити процедуру очищення.

До уваги:

Обов'язково дотримуватися вказівки виробників електроприладів з видалення накипу. Кислотовмісний продукт. Дотримуватися запобіжних заходів на поверхнях, нестійких до впливу кислот, як, напр., мармур, емаль, хром, текстиль і т.п.

Заходи безпеки:

Викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне подразнення очей. Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту або маркувальний знак. Тримати в місці, недоступному для дітей. Користуватися захисними рукавичками / Засобами захисту очей. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви користуєтеся ними і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. При подразненні шкіри: звернутися до лікаря. Якщо подразнення очей триває: звернутися до лікаря. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Засіб для очищення кавомашин

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити