0

Відкладені товари

Silifirn W Засіб для просочування фасадів (1 л)

179 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#2033
Калькулятор: м2 = уп.

Область застосування:

Всі мінеральні основи після нанесення Silifirn W Засобу для просочування фасадів стають водовідштовхувальними. Поверхня покривається тонким, прозорим не клейким силіконовим шаром, причому зберігаючи повітрообмін. Наносити можна на такі основи як: цементна і вапняна штукатурка, натуральний камінь, цегляна кладка, бетон, пористий бетон, вапняно-піщаний камінь, а також поверхні покриті розчинами на базі вапна, цементу і силікатів. Не призначено для матеріалів з гіпсу. За рахунок того, що здатність поверхні вбирати в себе воду, буде обмежена, поверхня захищена від руйнувань (від промерзання), забруднень і будуть знижені витрати за опалення.

Технічні дані:

Сировинна база: силан / силоксан-емульсія                      Показник pH: 7-8
Щільність: ок. 1,0 г / см³
Витрата при 2-х разовому нанесенні:                                  вапняно-піщаний камінь: ок. 0,3 л / м²                                 пористий бетон: ок. 0,8 л / м²                                                 піщаний камінь: ок. 0,3 л / м²                                     облицювальний бетон: ок. 0,3 л / м²                                мінеральна штукатурка: ок. 0,4 л / м²

Підготовка основи:

Основа повинна бути несучою, сухою і вільною від розділових речовин (жир, опалубкова олія). Уражені ділянки поверхні обробити PUFAS Засобом для видалення водоростей, моху і плісняви.

Cпособ застосування:

Насичено нанести Silifirn W Засіб для просочування фасадів від верху до низу пензлем, щіткою або розпилювачем. Другий шар наноситься на ще вологий перший шар. Дрібні будівельні матеріали можна занурювати прямо в засіб.                    Інструменти після застосування відразу промити водою.

Зберігання:

Ємності зберігати добре закритими, в прохолодному місці.  Термін придатності мінімум 24 міс. з дня виготовлення.

 

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Silifirn W Засіб для просочування фасадів

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити