0

Відкладені товари

Швидке вбирання

Час, безцінна річ, його швидкоплинність вражає, а безповоротна сила заворожує, ніби миттєві помахи крил колібрі, яка має харчуватись кожні 15 хвилин, лише заради життя.

Миттєвості нашого життя - це помахи крил колібрі, в які потрібно насолоджуватись життям, а не витрачати його на прибирання перед святами, завітанням гостей, чи у свій вихідний. Кожен з нас маленька стомлена пташка, якій, нажаль, потрібно прибирати у своєму затишному гніздечку: маленькій квартирі чи розкішному будиночку.

Це наше перше знайомство, і якщо ми вже зустрілись на просторах інтернету, то Ви шукаєте відповідь на дуже розповсюджене питання:“ Чим швидко та якісно прибрати квартиру?”. Ну що ж, я маю відповідь, а від Вас попрошу лише трішки уваги та краплину терпіння.

Мене звуть “Капітан Шустрик”. Моя супер команда складається з 5-ти ефективних продуктів ТМ “Glutoclean”. Вони стануть Вашими кращими друзями в щоденній, запеклій боротьбі з брудом у вашому будинку. Тому запрошую до знайомства з ними.

Сер Glutoclean очисник для скла та дзеркал 0,5 л. допоможе позбавитись вам від бруду на дзеркалах і скляних поверхнях, та надасть їм антизапотіваючого ефекту, що позитивно позначиться на спогляданні вечірнього міста за філіжанкою теплого чаю.

Майстер універсального чищення ванної кімнати та санвузла Glutoclean очисник для сантехніки 0.5 л. за кілька хвилин прибере бруд, залишки мила, вапняний наліт і навіть злісну та неприступну іржу.

Чарівник вашої майбутньої команди Поліруючий очисник Magic X, який прудким джином пронесеться по варильній поверхні, мармуровій стільниці й іншим поверхням, окрім високоглянцевих, та надасть їм блиску й сліпучої чистоти й навіть ювелірним прикрасам ваших дорогих матусі та бабусі.

Наш ТИТАН в боротьбі з жирними плямами на всіх кухонних поверхнях, його величність Glutoclean знежирювач для кухонь 0.5 л. Його м’якість та ефективна сила не залишить жодного шансу жирним плямам на будь-яких кухонних поверхнях: жиру що лишився на кахелі та плиті після приготування їжі, забрудненню від їжі що пригоріла. А найулюбленіша його справа — видалення жиру з фільтрів кухонних витяжок!

Чотири з п’яти супер героїв Вам вже відомі, і якщо вони не переконали вас в ефективності цього зарядженого револьвера чистоти з написом команда “Капітана Шустрика”, який нещадно знищує забруднення, то ось Вам наш п’ятий воїн чистоти Glutoclean Очисник для підлоги 3 в 1, який без проблем впорається зі щоденними забрудненнями та не залишить жодного шансу багатомільйонній армії бактерій та грибків, що маршем крокують по вашій підлозі.

Револьверу чистоти “Glutoclean” потрібен лише експерт зі стрільби. І ми, як ексклюзивний дистриб'ютор ТМ “Glutoclean”, надішлемо до Вас нашого “Капітана Шустрика”, який за 2 години навчить ефективно користуватись нашими супергероями та влаштує справжню війну бруду у вашій квартирі, доки Ви з філіжанкою гарячого чаю з лимоном, спостерігатимете як нічне місто вкриває ковдра темряви, під звуки прибирання ваших стомлених сусідів.

revolver-шустрик

 

 

Glutoclean Очисник скла та дзеркал (500 мл)
#4436
Новинка
Набір швидкого прибирання
#4983
Набір швидкого прибирання

1085 грн

Побутова хімія
ТОП
Glutoclean Очисник сантехніки (500 мл)
#4431
Новинка
Glutoclean MagiX Поліруючий очисник (300 г)
#4846
Glutoclean Знежирювач для кухні (500 мл)
#4432
Новинка
Glutoclean Очисник підлог 3 в 1 Концентрат (1 л)
#4848