0

Відкладені товари

Pufas Малярно-ремонтний флізелін 25 м х 100 см

679 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Галузь застосування

Покриті мережею дрібних тріщин стіни та стелі, а також підстави з грубою структурою, наприклад, шорстка штукатурка, скловолокно тощо можуть бути ефективно й раціонально санувати Малярно-ремонтним флізелином. Підстави виходять рівними та прекрасно підготовленими для подальших робіт, таких як забарвлення, шпаклювання, обробка шпалерами, штукатурні роботи та т.п.

Технічні дані

Сировинна база: скловолокно, з'язуюче
Вага на площу: біля 45 г / м2
Товщина: біля 0,35 мм


Підготовка підстави

Призначені для санування підстави повинні бути несучими та сухими. Сильно вбираючі, пісочний і крейдяні підстави прогрунтувати PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення ЛФ або PUFAS Грунт KF. У будь-якому випадку, звертати увагу на вказівки з обробки наклеюється матеріалу.
Спосіб застосування

Для наклеювання Малярно - ремонтного флизелина можна скористатися незаповнюючими дисперсійними клеями, такими як, наприклад, PUFAS Клей для настінних покриттів і бордюрів або PUFAS Клей для настінних покриттів GF або заповнюють клеями, такими як PUFAS Клей для стіропора або PUFAS Шпаклівкі Akkord - Finish AS 5. вибір клею залежить від подальших робіт. Для санування рівних підстав з мережею дрібних тріщин можна скористатися незаповнюючим клеєм. Для шорстких, грубих структурних підстав краще використовувати заповнюючі клеї або дисперсійні шпаклювальні маси.
Клей для настінних покриттів наноситься на поверхню валиком, а шпаклювальна маса зубчастим шпателем. PUFAS Малярно -ремонтно флізелін покласти на нанесений клей так, щоб не було складок, і потім рівномірно притиснути розгладжуючи кельмою або шпалерним шпателем. Клеїти PUFAS Малярно - ремонтний флізелін можна встик або внахлест з подальшим надрізом в місці подвійного з'єднання. Наступні роботи можна проводити після повного висихання обробленої поверхні

Зберігання

Термін придатності не обмежений

Німетчина

Відгуки Pufas Малярно-ремонтний флізелін 25 м х 100 см

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити