0

Відкладені товари

PUFAS Дрібна шпаклівка (400 г)

93 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#1982
Калькулятор: м2 = уп.

Область застосування:

PUFAS Дрібна шпаклівка призначена для попередньої обробки основи дерева для подальшого покриття акрильными або алкидносмоляными лаками. Дрібної шпаклівкою можна також загладжувати нерівності на бетонних, гіпсових або цегляних підставах.

PUFAS Дрібна шпаклівка не призначена для роботи по металу і пластмаси!

Технічні дані:

Сировинна база: чиста акрилатна дисперсія, заповнювач Щільність: близько 1,8 г/см3 Показник pH:ок. 8,0 Витрата:близько 1,8 кг/м2 при толшине наносного шару 1 мм Максимальна товщина наносного шару 3 мм

Підготовка поверхні:

Поверхня повинна бути сухою, міцною, вільної від розділових речовин (пилу, мастила для опалубки, жиру). Сильновпитывающие і пісочні поверхні попередньо обробити PUFAS Грунтовкою глибокого проникнення або PUFAS Грунтом просочувальним ГП.

Спосіб застосування:

Тюбик перед застосуванням добре розім'яти. PUFAS Дрібну шпаклівку нанести на поверхню шпателем. Товщина шару, що наноситься, не повинна перевищувати 3 мм. Після повного висихання зашпакльовані місця можна шліфувати і поверхня готова до лакуванню.

Не використовувати при температурі нижче + 5 ºС!

Зберігання:

Зберігати в прохолодному місці, але не при мінусових температурах! Ємність зберігати в добре закритій! Термін придатності мінімум 48 міс. з дня виготовлення.

Країна виробник: Німеччина

Відгуки PUFAS Дрібна шпаклівка

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Pufas KVS Готова Замазка (500 г)
Pufas KVS Готова Замазка (500 г)

66 грн

Віконна шпаклівка
Клей для стиків "QUELYD Raccord" (80 г)
Клей для стиків "QUELYD Raccord" (80 г)

126 грн

Клей для шпалер