0

Відкладені товари

Готуємося до закриття дачного сезону

derevo

Дбаємо про меблі з дерева і ротанга.

Якщо у вас дерев'яні предмети меблів або меблі з ротанга, то подбають про їх очищення і захисту наші 2 унікальні продукти «Glutoclean Очисник дерева в саунах і лазнях» та «Glutoclean Масло для тика і твердих порід деревини», розроблених спеціально для дерев'яної поверхні. Використовуючи ці кошти два рази в рік — на початку і наприкінці літа, ви збережете своїх меблів первозданний вигляд.

"Glutoclean Освіжувач для тика і твердих порід деревини» оновлює посірілі й вицвілі поверхні, а також знімає важковидаляємі забруднення і зелений наліт. В результаті оновлюється і захищається початковий натуральний колір дерева.

Після обробки освіжувачем для тика поверхні слід обробити засобом «Glutoclean Масло для тика і твердих порід деревини», яке забезпечить вашим меблям довгостроковий захист від висихання, погодних впливів і поразки грибком. Просочене маслом натуральне дерево стає стійким до зносу.

Як і ротангові, дерев'яні вироби бояться зайвої кількості води. Також важливий той факт, що деревина - це матеріал, який здатний дихати. Ні в якому разі, не покривайте її пакувальним матеріалом, виготовленим з поліетилену, коли будете на зиму ховати в будинок. Велика ймовірність появи за зимові місяці дефектів.

sadovoya

Дбаємо про ковані меблі

За кованими меблями доглядати досить легко. Втім, як і зберігати їх взимку. Але їх недолік в тому, що вони можуть іржавіти та залишати плями іржі на поверхнях, де вона стоїть. З цією проблемою ви легко впораєтеся з допомогою нашого продукту "Glutoclean Видаляч плям іржі". Продукт діє самостійно, глибоко проникаючи в поверхню і не є корозійним. Також придатний для використання на всіх кислотостійких поверхнях.

plastik

Дбаємо про меблі з пластику

На сьогодні пластик є універсальним матеріалом. Він не боїться води, цвілі. Єдине, чого він боїться — це прямі сонячні промені, через те, що швидко втрачає свій колір. Якщо меблі з пластику потьмяніли з роками, для поновлення її зовнішнього вигляду слід використовувати спеціальний засіб, призначений для очищення цього матеріалу - Glutoclean Інтенсивний очищувач пластмас. Засіб ефективно розчиняє і видаляє сильні масляні і жирові забруднення, плями нікотину і пожовтіння, що виникли в зв'язку з погодними умовами.