0

Відкладені товари

Glutoclean Засіб для видалення запаху (750мл) (750мл)

334 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Галузь застосування:

Підходить для всіх приміщень (в т.ч. кафе та ресторанів) та будь-яких поверхонь у ванній, туалеті, кухні, вітальні, дитячій, спальні тощо; для пористих, а також поверхонь, що миються * і текстилю*.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% розчин перекису водню, <5% неіонні тензиди, <5% фосфати Щільність: прибл. 1,05 г/см³ Витрата: 750 мл на 6 м² Показник pH: 2,5 – 3,5

 

Спосіб застосування:

Видимо сильні забруднення видалити, тонким шаром розпорошити засіб на поверхню, що обробляється. Залишити для дії на 3-5 хвилин. Надмірну кількість видалити чистою ганчіркою. Після обробки протерти трохи вологою тканиною і дати висохнути. Особливі вказівки: *На пофарбованих бавовняних тканинах та інших чутливих матеріалах необхідно провести тест на сумісність.

Запобіжні заходи:

Не допускати попадання до рук дітей. Водяний пил, що розлітається, не вдихати. Уникати потрапляння у вічі. При попаданні у вічі кілька хвилин ретельно промивати проточною водою. При використанні контактних лінз зняти лінзи і продовжити промивання очей водою. Якщо роздратування очей не проходить: звернутися до лікаря, мати при собі упаковку або етикетку від продукту. При попаданні на шкіру відразу змити великою кількістю води. Під час роботи користуватися захисними рукавичками/засобами захисту очей/особи. Залишки продукту/тару утилізувати відповідно до місцевих розпоряджень.

Зберігання:

Термін придатності щонайменше 36 міс. від дня виготовлення. Зберігати у темному, прохолодному місці.

Німечина

Відгуки Glutoclean Засіб для видалення запаху (750мл)

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити