0

Відкладені товари

Glutoclean Засіб для видалення накипу (1 л)

255 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

Glutoclean Засіб для видалення накипу з легкістю допоможе видалити накип і впорається з таким завданням, як чистка кавоварки, кавові і еспрессо-автомати, джакузі, чайники, праски з парою, електронагрівачі, пральні машини. Також для змішувачів, кранів, насадок для душу *.

Технічні дані:

Сировинна основа: 5-15% органічні кислоти

Спосіб застосування:

Кавоварки / чайники: ½ чашки засобу від накипу налити в прилад з 2-ма чашками води. Включити і прокачати одну чашку. Прилад вимкнути і залишити постояти 10 хвилин. Знову включити прилад і прокачати залишок води. Після цього прокачати 2-3 рази чисту воду.
Джакузі: наповнити ванну теплою водою так, щоб дюзи були покриті водою. Налити в воду 250 мл засобу від накипу (1/4 пляшки) і на 30 хвилин включити джакузі. Потім воду випустити.
Пральні машини: 250 мл (¼ пляшечки) на кількість води для одного завантаження машини. Пральну машину прогріти до 40 ° C на і залишити постояти 1 годину. Після цього включити режим з основним пранням разом з функцією додаткового полоскання.
Змішувачі, крани, насадки для душа *: нанести Засіб від накипу за допомогою серветки або губки, залишити для впливу і прополоскати водою. Дрібні частини можна покласти на короткий час в розчин 1 частина розчинника на 1 частину води. При необхідності повторити процедуру очищення.

До уваги:

Обов'язково дотримуватися вказівки виробників електроприладів щодо їх застосування.
Кислотовмісних продукт. Дотримуватися запобіжних заходів на поверхнях, нестійких до впливу кислот, як, наприклад: мармур, емаль, хром, текстиль і т.п.

Заходи безпеки:

Подразнює очі, дихальні шляхи і шкіру. Не повинен потрапляти в руки дітей. Випари не вдихати. Уникати потрапляння в очі і на шкіру. При попаданні в очі відразу промити великою кількістю води та проконсультуватися у лікаря. При роботі одягати захисні рукавички. У разі ковтання не викликати блювоту, а відразу звернутися до лікаря і показати етикетку.

Зберігання:

Термін зберігання мін. 60 міс. з дня виготовлення

* Зазначені поверхні рекомендується чистити засобом Очисник сантехніки

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Glutoclean Засіб для видалення накипу

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити