0

Відкладені товари

Glutoclean Фарба від плісняви - блокуюча (750 мл)

467 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

Використовується для захисту стін і стель, схильних до утворення плісняви, у житлових приміщеннях і у приміщеннях з підвищеною вологістю.

Технічні дані:

Сировинна основа: акрилова смола, титан діоксид, цемент, розчинник, добавки

Щільність: ок. 1,40 г / см³

Колір: білий матовий

Темп.воспламененія: 65 ° C

Витрата: ок. 300 мл / м²

Спосіб застосування:

Перед застосуванням Glutoclean Фарби від плісняви - блокуючої, наявну на оброблюваної поверхні плісняву, необхідно попередньо видалити Glutoclean Засобом для видалення плісняви без хлору, Glutoclean Засобом для видалення плісняви з хлором.

Пухкі та місця на штукатурці, що обсипаються ретельно видалити та вирівняти Glutoclean Шпаклівкою від плісняви.

Поверхня повинна бути міцною і вільною від розділяючих речовин (пил, бруд, жир). Glutoclean Фарбу від плісняви - блокуючу перед застосуванням добре розмішати і нанести на поверхню пензлем або стійким до розчинників валиком. Поверхня повинна бути рівномірно забарвлена ​​без пропусків. Для надійного захисту рекомендуємо фарбувати заходячи приблизно на 20% за краї ураженої поверхні.

При необхідності нанести другий шар після повного висихання першого.

Час висихання залежить від температури і вологості повітря, а також від вмісту вологи у поверхні, яка фарбується.

До уваги:

Усі наступні роботи (фарбування, наклеювання), а також застосування інших продуктів від плісняви з програми Glutoclean, проводити тільки після повного висихання фарби. Інструменти після використання одразу промити очищувачем на основі розчинника. Hе рекомендується для нанесення на сирі гіпсові поверхні. При довготривалому впливі вологості на основу проконсультуватися з фахівцем.

Заходи безпеки:

Не повинна потрапляти в руки дітей.

Застосовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. При попаданні в шлунок, не намагатися викликати блювоту, в цьому випадку відразу звернутися до лікаря та показати упаковку і етикетку. Ємності зберігати в добре провітрюваному приміщенні. Не курити. Не вдихати пари. Уникати контакту з очима та шкірою. При попаданні в очі ретельно промити водою і проконсультуватися з лікарем.

Зберігання:

Термін придатності мін. 48 міс. з дня виготовлення.

Зберігати в прохолодному місці і щільно закритою.

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Glutoclean Фарба від плісняви - блокуюча

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити