0

Відкладені товари

Glutoclean Очисник для труб - гель (1 л)

255 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Область застосування:

Glutcolean Очисник для труб - гель для очищення труб стічних систем і трубопроводів з металу та пластмаси в кухнях і ванних кімнатах, наприклад, раковин, душових кабін, ванн, унітазів.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини
Містить гідроксид натрію.

Спосіб застосування:

При засміченому стоці видалити застояну воду і налити в стік тонкою цівкою 200 мл засобу. Залишити для впливу приблизно на 30 хвилин і потім промити великою кількістю теплої води.
При сильно забитих трубах, переконатися в тому, що засіб потрапляє до місця закупорки. Повторити процес очищення з більшою кількістю очищувача і залишити для впливу на більш тривалий час (на ніч).
Для запобігання утворенню неприємних запахів, щотижня наливати 50 мл Очисника в стік і залишати для впливу на ніч.

Особливі вказівки:

Краплі від розбризкування засобу, що потрапили на чутливі поверхні, такі як, наприклад, дерево, лак, деякі види пластмас, шпалери, килими, текстиль і алюміній відразу ж ретельно змити водою.

Заходи безпеки:

Може привести до важкого хімічного опіку. Зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі відразу промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При роботі надягати захисні рукавички та окуляри. При поганому самопочутті після використання засобу відразу звернутися до лікаря і показати етикетку.
Позначення небезпеки: їдкий

Зберігання:

Термін зберігання мін. 60 міс. з дня виготовлення

Країна виробник: Німеччина

Відгуки Glutoclean Очисник для труб - гель

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити