0

Відкладені товари

Glutoclean Очисник автомобильних дисків (750 мл)

175 грн
389 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Безкислотний спеціальний очищувач автомобільних дисків. Видаляє самостійно і швидко стійкі забруднення, наприклад: наліт від гальмівних колодок, мастило, плями від гуми та інші дорожні забруднення. Діє дуже ефективно навіть при низьких температурах. Спеціальна гелеоподібна формула забезпечує оптимальне зчеплення з поверхнею. Оптичний індикатор впливу (фіолетовий забарвлення) демонструє процес очищення.

Галузь застосування:

Підходить для всіх лакованих, анодованих, легкосплавних і сталевих дисків, також для глянцевої, хромованих і полірованих дисків (попередньо зробити пробу на поверхні, див. "Рекомендації").

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% фосфонати, неіонні тензіди, амфотерні тензіди, аддитиви, pH-показник: 6,5

Спосіб застосування:

Засіб розпорошити рясно з невеликої відстані на холодні диски, залишити для впливу на 3-5 хвилин, потім змити сильним струменем води або помити авто на автоматичній мийці. Очищення при необхідності можна посилити м'якою губкою або щіткою для дисків.

Рекомендації:

Не застосовувати на відкритому сонці, на гарячих дисках та не давати висохнути. На незахищених металевих або глянцевих дисках попередньо зробити пробу на непомітному місці для перевірки придатності.

Заходи безпеки:

Не повинен потрапляти до рук дітей. Шкідливо при ковтанні. Викликає серйозне роздратування очей. Може викликати алергічну шкірну реакцію. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати вдихання розпилюванної рідини. Користуватися захисними рукавичками / засобами захисту очей. При ковтанні: при поганому самопочутті звернутися до лікаря. Прополоскати рот. Зняти забруднений одяг і випрати його перед повторним використанням. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви користуєтеся ними і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. При подразненні очей звернутися до лікаря. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води.Прі подразненні шкіри або появі висипу: звернутися до лікаря. Утилізація залишків вмісту / тари згідно місцевих приписів.

Зберігання:

Термін придатності: мінімум 5 років з дня виробництва.

Німетчина

Відгуки Glutoclean Очисник автомобильних дисків

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити