0

Відкладені товари

Дезінфектори Glutoclean і коронавірус Covid- 2019

коронавирУ зв'язку з введенням заходів безпеки і посиленням превентивних заходів по поширенню коронавируса Covid - 2019, на перший план виходить дотримання заходів особистої гігієни, дезінфекція житлових та офісних приміщень, мобільних телефонів і т.д.

Компанія PUFAS - німецький виробник професійної побутової хімії ТМ GLUTOCLEAN рекомендує для цих цілей:

Дезінфікуючий спрей. Продукт знищує до 99% вірусів і бактерій. Рекомендований для дезінфекції рук, дверних ручок, мобільних пристроїв, санації приміщень і всіх поверхонь. Безпечний для здоров'я людини.

ВАЖЛИВО !!! Коронавірус Covid - 2019 передається також і контактним способом, Тому крім особистої гігієни, необхідно пам'ятати про дезінфекцію вашого будинку. Рекомендуємо проводити щотижневе прибирання з використанням продуктів ТМ Glutoclean:

Дезінфікуючий очищувач для холодильника 750 мл .: для всіх холодильників, мікрохвильових печей, морозильних камер та інших поверхонь, що знаходяться в контакті з харчовими продуктами, як, напр. робочі поверхні на кухнях. Знищує хвороботворні бактерії, забезпечуючи більш тривалу свіжість продуктів.

Дотримання необхідних заходів по чистоті підлоги в квартирі та офісі також є необхідним заходом у боротьбі з вірусами і бактеріями. Гігієнічну чистоту забезпечать засоби ТМ Glutcolean по догляду та захисту за всіма видами покриттів підлоги: килимами, ламінатом, плиткою, в тому числі і керамораніту, паркетом, гранітом та мармуром.

З огляду на негативний вплив цвілі і грибка на здоров'я людини та на дихальну систему в цілому, потрібно подбати про їх відсутність в приміщенні. Видалити грибок з будь-яких поверхонь можна за допомогою засобів ТМ GLUTOCLEAN:
Засіб для видалення цвілі з хлором - рекомендуємо для видалення грибка і цвілі і дезінфекції у ванних кімнатах, кухнях, схилах. Обережно! Засіб має відбілюючий ефект.
Засіб для видалення цвілі без хлору - рекомендуємо для видалення грибка і цвілі та дезінфекції в спальнях, дитячих, на тканинах і кольорових поверхнях.

У рамках боротьби з коронавіруом Covid - 2019, останні два засоби можна додавати в розчини застосовуються для прибирання приміщень, тому що вони мають дезінфікуючий ефект.

Для дезінфекції системи водопостачання та сопел в джакузі і ваннах з гідромасажем рекомендуємо використовувати продукт:
Очсник гідромасажних систем. Засіб запобігає розвитку бактерій та ретельно усуває мікроби, бактерії, грибок, бактерії легіонелли і інші мікроорганізми, які можуть оселитися в важкодоступних місцях системи водопостачання. Запобігає появі неприємних запахів. Ретельно видаляє залишки мила, жирові відкладення і вапняний наліт, тим самим усуваючи живильне середовище для мікроорганізмів.

Будьте захищені та здорові!