0

Відкладені товари

Акрилові герметики

Сортування:
На сторінку:
Новинка
Герметик акриловий BOSTIK ACRYL UNIVERSAL (280 мл)
#4751

Для яких робіт призначений акриловий герметик

Акрилові герметики в своєму складі містять поліметилметакрилати, які вважаються найбільш безпечними і екологічними. Так як при роботі герметики на основі акрилу не виділяють токсичних речовин їх можна впевнено використовувати в житлових приміщеннях під час перебування там людей.

А ось і інші переваги герметика акрилового Bostik:

 • довговічність – за дотримання умов експлуатації шар з акрилового герметика може прослужити до 20 років;
 • час утворення плівки складає від 2 хвилин;
 • час висихання становить 2мм за 24 години;
 • робочий діапазон температур від -20 С до + 75 С;
 • адгезія до вологих (не мокрих) основ, склеювання більшості видів матеріалів;
 • здатність до фарбування синтетичними і водоемульсійними фарбами;
 • висока міцність, еластичність та стійкість до деформацій;
 • не викликає корозію металів;
 • володіє високою паропроникністю;
 • акрил не кришиться з часом не жовтіє і не руйнується під дією ультрафіолету.

Крім всіх перерахованих характеристик варто відзначити і більш низьку ціну акрилового герметика, ніж наприклад силіконового.

Акриловий герметик можна купити вже готовий до застосування, його не потрібно розбавляти водою (однокомпонентний герметик). Маса відразу наноситься на поверхню, час висихання зазвичай зазначено на упаковці. У нашому інтернет-магазині ви можете ознайомитися з усіма властивостями продукту в картці товару.

 

Де не рекомендують застосовувати акриловий герметик

А ось де не варто використовувати герметик акриловий, так це у приміщеннях, що постійно піддаються впливу вологи, так як склад втрачає свої властивості. Тому, якщо ви вирішили склеїти акваріум, який згодом буде наповнюватися водою, краще віддати перевагу силікону.

 

Сфера застосування герметика акрилового

Акриловий герметик найчастіше використовується для внутрішніх робіт. Для зовнішніх робіт, як правило, застосовують силіконові або інші види. Сфера застосування дуже різноманітна:

 1. Затирка міжплиточних швів
 2. Герметизація стиків кам'яної кладки
 3. Герметизація скляних конструкцій, перегородок
 4. Приклеювання плінтусів і інші види робіт.

 

Витрата

Перш, ніж купити акриловий герметик онлайн, необхідно розрахувати його витрату, щоб замовити необхідну кількість туб для заданого обсягу робіт. Щоб визначити витрату матеріалу на 1 метр поверхні, потрібно ширину шва помножити на його глибину. Якщо брати приблизні витрати, то на 12 метрів витрачається близько 1 туби об'ємом 300г.

 

Поради перед купівлею і при використанні акрилового герметика

Якщо ви замовляєте акриловий герметик кольоровий, краще купувати його з однієї партії, так як відтінок може відрізнятися. Працювати з акриловим герметиком можна без спеціальних засобів захисту, матеріал безпечний для шкіри і легенів. Змивається звичайною водою.

Висихання герметика умовно можна поділити на 2 етапи. На першому етапі матеріал покривається плівкою. Процес триває від декількох хвилин до декількох годин. На цьому етапі найкраще вносити коригування і прибирати надлишки. Другий етап триває 24 години. В цей час акрил повністю твердне. Усунути частки матеріалу після затвердіння складніше.

Що стосується зберігання, відкриту тубу з герметиком рекомендують використовувати відразу, так як з часом маса втрачає свої властивості і засихає.

Наш будівельний інтернет-магазин ua-bostik.com працює з доставкою по Києву та по всій Україні, тепер замовляти будматеріали можна легко і швидко.