0

Відкладені товари

Герметик універсальний нейтральний BOSTIK UNIVERSAL сірий (280 мл)

143 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Область застосування:

Герметизація деформаційних стиків у бетонних та цегляних елементах конструкції, герметизація дверей, вікон, дахів, кухонь та ванних кімнат. Для застосування в інтер'єрі та екстер'єрі.

Особливості

  • Постійно еластичний
  • Багато цільове використання
  • Стійкий до УФ- променів, атмосферних впливів та цвілі
  • Стійкий до цвілі

Застосування

Температура застосування: від + 5 °C до + 40 °C (стосується середовища та поверхонь). Всі поверхні повинні бути твердими, чистими, сухими, без жиру та пилу. На пористі поверхні необхідно попередньо нанести ґрунтовку. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням.

Відріжте кінчик картриджа над різьбленням, відріжте носик під кутом 35° / 45° до ширини стику. Прикрутіть носик до кінчика картриджа. Для легкого та чистого нанесення захистіть стик з боків клейкою стрічкою. Зніміть стрічку відразу після нанесення герметика. Нанесіть Bostik Smoothing Spray на свіжий герметик. Сформуйте шов за допомогою шпателя Bostik Perfect Seal. Знову нанесіть спрей і вирівняйте герметик не пізніше 8 хвилин після нанесення.

Щоб шов міг компенсувати рух, шов повинен бути виконаний у правильному співвідношенні. Мінімальна ширина шва = 5 мм. Загальне правило: для глибини шва від 5 мм до 10 мм ширина шва має становити теж 5-10 мм. Для швів > 10 мм слід застосувати наступний розрахунок: глибина шва = (ширина шва + 6) / 3, таким чином для шва 15 мм, глибина шва повинна бути  (15 мм + 6 мм)  21 мм / 3 = 7 мм.

Після використання, закрийте носик для повторного використання ковпачком. Продукт можна використовувати максимально 6 місяців після відкриття.

Чищення

Незатверділий матеріал можна видалити за допомогою спеціальних засобів. Ретельно вимийте руки з милом. Затверділий матеріал можна видалити лише механічним шляхом.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумінозних основ-матеріалів
В темних місцях і при контакті з хімічними речовинами може змінюватися колір.

Зберігання

У невідкритій оригінальній упаковці при температурі зберігання від + 5 °C до + 25 °C, термін придатності становить 12 місяців з дати виготовлення, зберігати в сухому місці.

Країна-виробник Нідерланди

Відгуки Герметик універсальний нейтральний BOSTIK UNIVERSAL сірий

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
нейтральний оксім, силікон, без розчинників
Загальні властивості
Області використання
в рухомих швах (20% деформації), ущільнення скляних конструкцій, герметизація перегородок, гідроізоляція відсотків, покрівельних жолобів, бортиків, герметізація стиків кам'яної кладки, створення компенсаційних і усадкових швів, герметизація зовнішніх столярних виробів з дерева і металу, герметізація ванн, піддонів
Матеріали що з'єднуються
скло, ламінат, метал, порцеляна, бетон, кераміка, деревина, ПВХ, натуральний камінь, глазурована керамічна плитка, поліуретан / полістирол, штукатурка, акрил, ємальовані поверхні, цегла
Особливості
Висока стійкість до
ультрафіолетового випромінювання
Еластичність шва
25%
Час полімеризації
2 мм протягом 24 годин
Стійкість до утворення цвілі
висока
Адгезія до
порецеляні, фарбованого дерева, ПВХ, цегляній кладці, каменю, керамічних поверхонь, деревені, ламінату, металам, эмалевих поверхонь, скла, жорсткого пінополіуретану, акрилу
Технічні характеристики
Колір
сірий
Щільність
0,96 г/мл
Час утворення плівки
8 хв.
Вологостійкість
підвищена
Відносне подовження при розриві
500%
Твердість за шкалою Шора А
17
Міцність при розтягуванні
0,80 МПа
Температура нанесення
від + 5 °C до + 40 °C
Робочий діапазон температур
від -40° C до +120° C