0

Відкладені товари

Герметик універсальний BOSTIK MULTI гібридна технологія (290 мл)

263 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
Новинка

Область застосування:

PERFECT SEAL MULTI добре сумісний з більшістю комерційних синтетичних та водоемульсійних фарб. Він має високу стійкість до руху і прилипає до більшості навіть вологих поверхонь. Дуже висока стійкість до УФ-променів, атмосферних впливів та вологи. Нейтральний герметик швидкого твердіння без запаху

Особливості

  • Для багатоцільового використання в екстер'єрі та інтер'єрі.
  • Можна повністю фарбувати синтетичними та водоемульсійними фарбами.
  • Найбільш універсальний герметик для розширювальних та з'єднувальних швів та стиків для будівельного використання, використання у санітарних приміщеннях та для скління.
  • Не викликає корозію металів.
  • Не містить ізоціанат, розчинників та силікону.
  • Стійкий до УФ-променів, атмосферних впливів та вологи.
  • Відмінні технічні властивості, швидке затвердіння.
  • Добре приклеюється до більшості поверхонь навіть без застосування грунтовки.
  • Тривалий еластичний ефект.

Застосування

Температура застосування: від + 5 °C до + 40 °C (стосується середовища та поверхонь). Всі поверхні повинні бути твердими, чистими, сухими, без жиру та пилу. На пористі поверхні необхідно попередньо нанести ґрунтовку. Завжди перевіряйте адгезію перед нанесенням.

Відріжте кінчик картриджа над різьбленням, відріжте носик під кутом 35° / 45° до ширини стику. Прикрутіть носик до кінчика картриджа. Для легкого та чистого нанесення захистіть стик з боків клейкою стрічкою. Зніміть стрічку відразу після нанесення герметика. Нанесіть Bostik Smoothing Spray на свіжий герметик. Сформуйте шов за допомогою шпателя Bostik Perfect Seal. Знову нанесіть спрей і вирівняйте герметик не пізніше 8 хвилин після нанесення.

Щоб шов міг компенсувати рух, шов повинен бути виконаний у правильному співвідношенні. Мінімальна ширина шва = 5 мм. Загальне правило: для глибини шва від 5 мм до 10 мм ширина шва має становити теж 5-10 мм. Для швів > 10 мм слід застосувати наступний розрахунок: глибина шва = (ширина шва + 6) / 3, таким чином для шва 15 мм, глибина шва повинна бути  (15 мм + 6 мм)  21 мм / 3 = 7 мм.

Після використання, закрийте носик для повторного використання ковпачком. Продукт можна використовувати максимально 6 місяців після відкриття.

Чищення

Незатверділий матеріал можна видалити за допомогою спеціальних засобів. Ретельно вимийте руки з милом. Затверділий матеріал можна видалити лише механічним шляхом.

Обмеження

Не підходить для PE, PP, PC, PMMA, PTFE, м'якої пластмаси, неопрену та бітумінозних основ-матеріалів
Не підходить для натурального каменю та дзеркал. Не підходить для використання з хлоридами (басейни).

Зберігання

У невідкритій оригінальній упаковці при температурі зберігання від + 5 °C до + 25 °C, термін придатності становить 12 місяців з дати виготовлення, зберігати в сухому місці.

Країна-виробник Нідерланди

Відгуки Герметик універсальний BOSTIK MULTI гібридна технологія

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
нейтральний, ізоціанат, без силікону, гібрид, без розчинників
Загальні властивості
Області використання
внутрішні роботи, зовнішні роботи, ущільнення скляних конструкцій, в рухомих швах (20% деформації), багатоцільове використання, гідроізоляція відсотків, покрівельних жолобів, бортиків, герметизація зовнішніх столярних виробів з дерева і металу, герметізація стиків кам'яної кладки, створення компенсаційних і усадкових швів, герметизація перегородок, герметізація ванн, піддонів
Матеріали що з'єднуються
порцеляна, ПВХ, бетон, кераміка, деревина, поліуретан / полістирол, глазурована керамічна плитка, штукатурка, акрил, ємальовані поверхні, скло, ламінат, метал, цегла
Особливості
Здатність до фарбування
синтетичними фарбами, водоемульсійними фарбами
Еластичність шва
25%
Час полімеризації
швидке твердіння, 3 мм протягом 24 годин
Висока стійкість до
ультрафіолетового випромінювання
Адгезія до
фарбованого дерева, цегляній кладці, ламінату, керамічних поверхонь, деревені, жорсткого пінополіуретану, эмалевих поверхонь, скла, ПВХ, акрилу, металам, порецеляні
Технічні характеристики
Твердість за шкалою Шора А
30
Колір
білий
Вологостійкість
підвищена
Відносне подовження при розриві
400%
Час утворення плівки
10-12 хв.
Щільність
1-1,49 г/мл
Міцність при розтягуванні
1 МПа
Температура нанесення
від + 5 °C до + 40 °C
Робочий діапазон температур
від -40° C до +90° C