0

Відкладені товари

BOSTIK Строительный силиконовый герметик Silicone A Multi Purpose прозорий (280 мл)

117 грн
Success! Indicates a successful or positive action.

Застосовується для:
• Ущільнення швів і заповнення щілин між будівельними матеріалами і елементами обробки
• Склеювання і ущільнення скляних конструкцій, ущільнення стиків стін і підлоги (кераміка / дерево)
• Застосуємо в холодильній промисловості, електротехнічному виробництві та ін.
• Ущільнення швів в конструкціях човнів і кемпінгових причепах
• Герметизація раковин, сушарок, душових піддонів і ванн
• Екологічний. Низька емісія шкідливих речовин EClPlus
• Застосування в складних і рухомих швах (деформація до 20%)
• Збільшений термін служби
• Термін придатності 2 роки

 

Силікон будівельний застосовується при більшості видів внутрішніх і зовнішніх будівельних робіт: для герметизації і ущільнення швів і стиків між конструкціями, у зовнішній обробці фасадів, ущільнення стиків скляних конструкцій, при сантехнічних роботах для герметизації раковин і водопровідних комунікацій, а також душових піддонів і ванн. Виробник Bostik вказує, що будівельний силікон також може застосовуватися для герметизації швів у човнах та інугих конструкціях для кемпінгу.

Будівельний силіконовий герметик може бути нейтральним або кислотним. Силікон не піддається фарбуванню, тому виробники випускають їх у різних кольорах.

Будівельний силіконовий герметик, який містить в складі кислотні компоненти, що володіє більш високими властивостями міцності та адгезії, стійкий до вологості і високих перепадів температур порівняно з нейтральним складом, прооднак через оцтової кислоти у складі не може застосовуватися на металевих, мармурових і цементних поверхнях з-за руйнуючого впливу на перераховані будівельні матеріали. Клей герметик на основі кислот обладает специфічним запахом, тому перебувати в приміщенні після будівельних робіт можна тільки після повного вивітрювання.

Силіконовий будівельний герметик з нейтральним складом може застосовуватися у житловому приміщенні навіть під час проживання там людей. Він екологічний і безпечний для легких і слизової. Ціна на будівельний силікон нейтральний може бути більш високою, ніж на кислотний герметик, однак ви позбавляєте себе від різкого запаху.

Переваги силікону будівельного

Силікон будівельний купити можна у випадку, коли перед вами стоїть ряд абсолютно різних завдань з ремонту, раз зними матеріалами і поверхнями. Завдяки своїм високим якостям адгезії, будівельний силікон застосовується на таких матеріалах, як: кераміка, дерево, скло, бетон, залізо.

Силікон володіє стійкістю до низьких і високих температур, UV випромінювання, вологи. Тому його застосовують для внутрішніх і зовнішніх робіт: для герметизації і заповнюючиения щілин, для захисту від вологи, запаху, зовнішніх чинників, а в деяких випадках і для шумоізоляції.

Термін служби силікону будівельного досягає 15-20 років, крім того складу зберігає свої властивості еластичності навіть при впливі сильні морози (до -40 ͦC) і високих температур (до +200 С). Силікон для будівельних робіт відмінно зчіплюється з різними поверхнями навіть без застосування грунтовки, проте поверхня повинна бути знежирена і висушена (допускається застосування на вологою, але не мокрою поверхні). Час затвердіння, як правило, становить 24 години.  Багатьох майстрів і монтажників приваблює доступна ціна на будівельний силікон, що дозволяє закупити його у великих обсягах для різних проектів.

Силікон будівельний: як користуватися

Якщо масштаб робіт незначний, купити силікон будівельний можна в невеликому обсязі в картриджі - вони зручні в нанесенні і дозволяють економічно використовувати складу. Для нанесення знадобиться будівельний пістолет.

Як користуватися будівельним силіконом:

  1. Будівельним ножем, необхідно зрізати кінчик туби
  2. Прикрутити наконечник до картриджа і зняти захисний ковпачок
  3. Зрізати під кутом 45 наконечник
  4. Помістити картридж в будівельний пістолет

Силікон будівельний можна купити з доставкою по Києву і всій Україні. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, які зарекомендували себе на ринку, як виробники якісної продукції.

Країна виробник: Франція

Відгуки BOSTIK Строительный силиконовый герметик Silicone A Multi Purpose прозорий

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
BOSTIK Клей монтажний XTREM FAST (290 мл)
BOSTIK Клей монтажний XTREM FAST (290 мл)

204 грн

Клеї будівельні