0

Відкладені товари

Bostik Поліуретанова піна P300 FOAM”N"FILL В3 (750 мл)

148 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#4488
Калькулятор: л = уп.
Новинка

Область застосування:

Bostik P300 В3 поліуретанова піна для заповнення проміжків навколо віконних і дверних рам, перегородок, стиків стін зі стелею і підлогою, проміжків в місцях проходження труб крізь огороджувальні конструкції. Піна має відмінну адгезію до бетону, каменю, цегляній кладки, штукатурці, деревини, металів і багатьох пластиків, таким як спінений і екструдований пінополістирол, жорсткий пінополіуретан і ПВХ.

Важливі вказівки:

Застосовувати при температурі навколишнього середовища та основи від + 5 ° С до + 35 ° С (оптимально від + 15 ° С до + 25 ° С), температура балону при цьому повинна бути від + 5 ° С до + 30 ° С (оптимально від + 15 ° С до + 25 ° С).

Поверхні повинні бути чистими й знежиреними. Важливо обов'язково злегка зволожити поверхню водою з розпилювача перед нанесенням піни — це поліпшить адгезію і забезпечить кращу структуру піни при полімеризації.

Спосіб застосування:

Утримуючи балон вертикально клапаном вгору, накрутіть на різьблення клапана монтажного пістолета. Ознайомтеся з інструкцією до пістолета. Інтенсивно струсіть балон перед застосуванням як мінімум 20 разів. Переверніть балон дном вгору і почніть нанесення піни.

Для налаштування обсягу виходу піни скористайтеся регулятором на пістолеті. Заповнюйте простір проміжків приблизно на половину — розширюючись, піна заповнить інше. У разі низької вологості повітря додатково розпорошите трохи води на поверхню піни.

Коли заповнюєте проміжки навколо дверних і віконних рам — забезпечте механічну фіксацію їх положення до застосування піни.

При ширині й/або глибині зазору більше ніж 4 см, необхідно заповнювати його декількома шарами з інтервалом 15-30 хв. Перед нанесенням кожного наступного шару злегка зволожите водою попередній.

Не застосовуйте піну на поверхнях з поліетилену, поліпропілену, полікарбонату, ПММА, ПТФЕ, м'якого пластику, неопрену і бітуму. Не піддавати тривалій дії води.

Для полімеризації піни необхідна волога, що міститься в повітрі, тому її не можна використовувати для заповнення просторів з обмеженим доступом повітря. Після повної полімеризації поверхня піни може бути пофарбована. Поверхні піни слід захищати від тривалого впливу ультрафіолетових променів за допомогою шару штукатурки, герметика або т.п. Незатвердлу піну можна очистити за допомогою розчинника піни.

Заходи безпеки:

Завжди захищайте очі та шкіру при поводженні з піною: засоби захисту очей, рукавички та одяг. Меблі та інші предмети інтер'єру закрийте папером або поліетиленовою плівкою. При роботі в приміщеннях забезпечте хорошу вентиляцію. Балон знаходиться під тиском і містить легкозаймистий газ! Не піддавайте балон впливу температур вище + 50 ° С, не розбирайте і не спалюйте його навіть після використання. Не розпилюйте піну поблизу відкритого вогню або джерел полум'я.

Зберігання:

У сухому місці в закритій оригінальній упаковці при температурі від + 5 ° C до + 25 ° C.

Термін придатності становить 18 місяців з дати виробництва.

Сертифікати:

- ISO 717-1 - EN 1609 - EN 12086 - EN 12667 - DIN 12354-3 - EC1 Plus - A +

 
Країна виробник: Франція

Відгуки Bostik Поліуретанова піна P300 FOAM”N"FILL В3

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити
Матеріал основи
поліуретанова маса
Особливості
Структура піни
щільна, однорідна
Адгезія до
металам, каменю, екструдованому пінополістиролу, цегляній кладці, жорсткого пінополіуретану, ПВХ, штукатурці, бетону
Технічні характеристики пін
Колір піни
зелений
Щільність піни
20-30 кг/м3
Закриті пори
~70%
Вихід піни для 750 мл
25 -30 л
Теплопровідність
30-35 мВт/(м
Термостійкість
-40°С +90°С
Клас вогнестійкості
B3
Сумісна звукоізоляція
62 дБ
Час висихання на відлип (FEICA TM1014)
8 - 12 хв
Час зрізу (FEICA TM1005)
30 - 50 хв
Час полімеризації (FEICA TM1015)
100 - 120 хв
Сертифікат токсичності
ЕС1 PLUS, BREAM (A )