0

Відкладені товари

BOSTIK Клей монтажний ACRYL FIX акриловий (290 мл)

80 грн
Success! Indicates a successful or positive action.
#1830
Калькулятор: м. пог = уп.

Акрилова мастика для фіксації жолобів, ліпнини, багетів, плінтусів, кабельних коробів, дерев'яних панелей, ПВХ та інших пластичних матеріалів (крім поліетилену і поліпропілену), спіненого полістиролу на будь-яких поверхнях загального призначення будівлі. Для внутрішнього використання.

ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ

Основи повинні бути бездефектними, сухими, чистими
від пилу і жиру, не крихкими та відповідати чинним СНіП та професіональним правилам.
Легкі матеріали: просте приклеювання. Наносити за допомогою екструзійного пістолета суцільною лінією або точково.
Важкі матеріали: подвійна проклейка за допомогою переміщення. Встановити матеріали з попередньо нанесеним на них клеєм в задане положення, потім потягнути, щоб перемістити клей на поверхні основи. Знову повернути на місце, приклеювання відбувається миттєво.

ВИТРАТИ

Смуга довжиною приблизно 12 м і діаметром 5 мм.

ВИДАЛЕННЯ

Свіжий продукт: водою. Суху речовину: зіскоблюванням.

ЗБЕРІГАННЯ

Протягом 18 місяців в закритій оригінальній упаковці в захищеному від холоду приміщенні при температурі від + 5 ° С до + 30 ° С.

 

У нас можна придбати високоякісний акриловий клей монтажний у місті Київ, призначений для приклеювання різного роду матеріалів. Наша компанія є офіційним імпортером будматеріалів в Україні.

Клей монтажний акриловий склад

Представлений у каталозі акриловий монтажний клей проводиться у суворій відповідності з діючими ГОСТами. Ці суміші складаються з акрилових смол і різних добавок. Відмітна особливість складу – відсутність шкідливих органічних розчинників, які мають різкий запах і є токсичними. До складу цих продуктів входять різні наповнювачі, які допомагають зменшувати показники усадки клею і підвищувати його експлуатаційні характеристики.

Переваги будматеріалів

Сучасні акрилові рідкі цвяхи відрізняються наступними перевагами:

  • легкістю використання (не потрібні спеціальні знання та інструменти),
  • високою швидкістю схоплювання,
  • можливістю склеювання різних матеріалів (універсальний акриловий клей може з'єднувати бетон, метал, камінь, дерево, пластик, скло, пінопласт, пінополістирол, керамічну плитку і т. д.),
  • відмінною адгезією,
  • можливістю застосування при порівняно низьких температурах навколишнього повітря (температура повинна бути вище 0 °С).

Рідкі цвяхи на акриловій основі є абсолютно безпечними для людського здоров'я. Вони не підтримують горіння і можуть використовуватися в приміщеннях з будь-якою вологістю.

Наша ціна на будівельні матеріали зможе приємно здивувати будь-якого клієнта. Оптовим покупцям можуть бути запропоновані солідні знижки. Купити акриловий клей монтажний можна в будь-якій кількості. Він фасується в упаковки різного обсягу.

Країна виробник: Франція

Відгуки BOSTIK Клей монтажний ACRYL FIX акриловий

Залишити свій відгук

Введіть символи: *
captcha
Оновити